WOW svadobný make-up v 7 krokoch

Trendy roku 2018 vedú líčenie pre nevesty k prirodzenému looku, sviežej pleti a odleskom v lícach. Z farieb sú TOP odtiene fialovej, ružovej a metalickej spolu s nude paletkou. To celé dotiahnuté voľne zopnutými alebo jemne zvlnenými vlasmi s kvetmi či čipkou pripomínajúcou čelenku.

svadobné líčenie

Áno, tohto roku budú svadby čistá romantika! Tie, ktoré sa odohrávajú vonku s lesom za chrbtom, s kyticou lúčnych kvetín a nádychom spontánnosti bez škrobených tradícií, už udávali trend vlani. A pretože ich spoločným menovateľom je neha, je taký aj svadobný make-up. Zvládnete ho sama? Skúste to!

  • 1 Krása rozmaznávanej pleti

V deň D máte žiariť. Vy aj vaša pokožka, ktorú pred svadbou rozmaznávajte. Samozrejmosťou je peeling (Lancôme má výborný Exfoliance Clarté), čistiace pleťové masky (skúste FaceMed+ so zeleným ílom od Eveline), hyalurónové séra, mikro-masáže… Pretože len rozmaznávaná pleť bude dobre pripravená na svadobné líčenie.

  • 2 Voda a zas voda

Pridajte hydratáciu zvonku (napr. Hydraphase od La Roche-Posay), ale tiež veľa pite. Pleť bude vďaka vode napnutá, mimické vrásky menej viditeľné. A pokiaľ už nemôžete dospať, pridajte gél proti kruhom pod očami od Collistar. Kým nanesiete svadobný make-up, odvedie dobrú prácu.

  • 3 Poistite si to bázou

Dôležité pri líčení na svadbu určite je, aby vydržalo celý deň. Poobzerajte sa preto po dobrej podkladovej báze. The Mattifier od Esteé Lauder make-up nielen fixuje, ale pridá tiež zmatňujúci efekt.

dekoratívna kozmetika

  • 4 Hodvábny make-up

Potom potrebujete make-up. Taký, ktorý zjednotí farbu a pridá zamatový nádych. Ako Flawless Satin od Sensai, ktorý bude pleť rozmaznávať hodvábom a SPF 20. Mimochodom, správny odtieň určite musíte vyskúšať, ale s kúpou potom počkajte ešte pol hodiny, aby ste videli, že vám skutočne sedí.

  • 5 Žiarivá pleť

Keď použijete púder, nezabudnite ani na rozjasňujúcich a bronzujúcich pomocníkov. Tmavší bronzer nahradí lícenku, dotyk rozjasňovača pod očami či vo vnútorných kútikoch rozsvieti každý pohľad. Pre tohtoročné svadobné líčenie je nevyhnutný. Nemáte ho? Za Bonnie – Lou Manizer od theBalm dám ruku do ohňa.

  • 6 Podmanivý pohľad

„Nude“ očné tiene sú cool, ale hodia sa aj ružové či fialové a zlaté. Maybelline paletky inšpirované Gigi Hadid ponúkajú matné aj trblietavé odtiene. S nimi pôjde svadobné líčenie raz-dva. Pokiaľ túžite pohľadu pridať na prenikavosti, siahnite aj po očných linkách od Lancôme. A nakoniec maskara, napríklad vodoodolná, akou je ikonická 2000 Calorie od Max Factor. Nech môžete plakať od šťastia😊

  • 7 Ústa ako maľované

Na pery potrebujete rúž, ktorý ošetruje a hlavne drží. Vyberajte odtiene „nude“, ale aj malinovú, ak chcete ozvláštniť jemnejší svadobný make-up. Na záver použite bezpodmienečne fixátor na rúž – ten od Yves Saint Laurent necháva krásne matný povrch. A potom už len povedzte… ÁNO.

makeup na svadbu