Zažite bombastický kúpeľ s aróma kozmetikou Bomb Cosmetics! A len za pár eur...

Značka Bomb Cosmetics vyrába naozaj skvelé voňavé produkty do kúpeľa, ktoré sú navyše krásne aj na pohľad. Najväčší dôraz kladie na intenzitu vône, pretože práve vôňa lieči, uvoľňuje a odbúrava stres. Zameriava sa predovšetkým na produkty do kúpeľa a telovú kozmetiku, ale v jej sortimente nájdeme aj vonné sviečky či balzamy na pery. Produkty Bomb Cosmetics obsahujú esenciálne oleje a výťažky z prírodných zdrojov a sú vyrábané výhradne ručne. Tak si urobte čas na poriadny relax! Odporučím vám zopár produktov Bomb Cosmetics, ktoré rozhodne spríjemnia váš zážitok.

kúpeľ

Z obyčajného kúpeľa luxusný aromaterapeutický zážitok

Zabudnite na obyčajný nudný kúpeľ a spestrite si chvíle strávené vo vani kúpeľovými balistikmi. Stačí ich hodiť do vody a môžete pozorovať, ako sa postupne rozpúšťajú, šumia, menia farbu a uvoľňujú intenzívnu arómu a oleje, ktoré vyživujú vašu pokožku. Okrem toho, že sa obyčajný kúpeľ zmení na skvelý aromaterapeutický zážitok (vďaka esenciálnym vonným olejom), tak sa budete cítiť skvelo aj po ňom – vaša pokožka bude jemná, vláčna a voňavá! Za seba odporúčam vyskúšať napríklad šumivý kúpeľový balistik The Land of Milk & Honey. Ale v ponuke ich máme oveľa viac a všetky vyzerajú úplne úžasne, stačí si len vybrať!

Ručne vyrábané prírodné mydlá

Všetky mydlá Bomb Cosmetics sú prírodné a vyrábajú sa ručne na báze glycerínu – vďaka tomu sú šetrnejšie a zároveň viac penia a menej vysušujú pokožku. Mydlá obsahujú esenciálne oleje, preto úžasne voňajú a rovnako dobre aj vyzerajú – mňa osobne zaujali hneď na prvý pohľad tým, aké sú krásne farebné. U mňa zvíťazilo mydlo Lime & Dandy – rozhodne skvelý tip na darček. No nezdá sa Vám tiež také úžasné?

Rozvoňajte si domov!

Vonné sviečky bývajú vždy tak trochu problém – len máloktoré po zapálení voňajú tak, aby to bolo príjemné. Sviečky Bomb Cosmetics nielenže voňajú naozaj skvelo, ale majú aj originálny dizajn. Veď posúďte sami – napríklad vonná sviečka Cherry Bakewell vonia ako čerstvo upečený čerešňový koláč! Spája sa v nej vôňa čerešní a vanilky a túto kombináciu ešte zakončuje aróma bergamotu a šalvie. Sviečka vydrží horieť až 30 – 35 hodín. Ak chcete prežiť ešte intenzívnejší zážitok, potom vyskúšajte aróma difuzéry – napríklad ten s exotickou vôňou Mango + Papaya Dream. A čerešničkou na tejto pomyselnej „kúpeľnej tortičke“ je to, že produkty Bomb Cosmetics zoženiete za skutočne výhodné ceny.