Zdravé vlasy nestačia. Vytvorte si ten správny vlasový styling pre tento rok.

Zdravé vlasy nestačia. Vytvorte si ten správny vlasový styling pre tento rok.

styling

Zdravé, krásne a lesklé vlasy sú základom krásneho vzhľadu u každej ženy. Je potrebné si však uvedomiť, že len toto nestačí. Aj s krásnymi vlasmi môžete veľmi ľahko šliapnuť vedľa, ak ich zle upravíte. A naopak, aj z vlasov v nie práve najlepšej kondícii môžete vykúzliť dokonalý účes ako z prehliadkového móla. Takže nie je dôvod, prečo nevyzerať výborne a nevyskúšať niektorý z najväčších trendov vlasového stylingu tohto roku.

Vybrala som pre vás štyri najlepšie účesy z prehliadkových mól, ktoré sa hodia pre rôzne typy vlasov, takže si z nich minimálne jeden určite vyberiete. Zároveň vám poradím, aké prípravky k ich úprave budete potrebovať.

Vrkoče sú späť

vlasovka


Vrkoče sú tento rok in vo všetkých podobách a variantách. Vrkoče dlhé. Vrkoče krátke. Vrkoče na boku. Vrkoče jednoduché i dvojité. Vrkoče francúzske i klasické. Fantázii sa medze nekladú. Čo je ale isté, je to, že musia vyzerať rozstrapatené. Ako docielite tento strapatý vzhľad? Pred pletením vlasy zľahka natupírujte. Pri splietaní vrkoča nechajte čas od času malý prameň vlasov z vrkoča vypadnúť. Na záver nezabudnite na poriadnu finálnu fixáciu.

Vlasy rovné ako drôty

vlasovka


Dlhé a dokonale rovné vlasy sú ďalším tohtoročným hitom. Môžete ich nechať voľne rozpustené okolo tváre, sčesať dozadu, alebo zopnúť do copu. Hlavné je, aby boli perfektne uhladené a dokonale rovné. Moja rada teda znie - žehlite! Ale pozor, dôležité je mať nielen tú správnu žehličku, ale aj kvalitnú starostlivosť, ktorá vaše vlasy ochráni pred ničivými vysokými teplotami. Odporúčame sprej pre tepelnú úpravu vlasov Schwarzkopf Professional Osis + Volume a pre finálnu úpravu Schwarzkopf Professional Osis + Finish sérum pre uhladenie vlasov.

Ako zo sprchy


vlasovka

Vlasy, ktoré vyzerajú ako by ste ráno zabudla na fén, túto sezónu rozhodne neznamenajú faux pas. Práve naopak. Mokrý vzhľad je presne to, čoho by ste sa mali snažiť docieliť. Ako na to? Používajte gély, vosky, peny, spreje.

Disco diva

vlasovka


Návrat do slávnych klubov druhej polovice sedemdesiatych rokov 20. storočia - aj toto diktujú najuznávanejší svetoví stylisti. Inšpirujte sa vizážou Diany Ross a až vyrazíte na párty, vytvorte si na hlave poriadne disco kučery. Ak vaše vlasy nie sú extra vlnité od prírody, vyskúšajte profesionálne krém pre tvorbu vĺn Schwarzkopf Professional Osis + Curls.

Vyberte si styling, ktorý vám najlepšie sedí, a vyrazte do spoločnosti!