Získajte nádhernú pleť s kolekciou masiek FOREO

Kedysi sa masky používali len pri výnimočných udalostiach, no dnes tvoria základ starostlivosti o pleť a sú súčasťou každodenného života. Najmä v prípade, keď vaša pleť musí čeliť nečistotám v meste. Istý čas boli v móde plátenné masky, no momentálne na scénu vstúpil nový hráč s názvom UFO - smart maska od spoločnosti FOREO, ktorá využíva päť starostlivo vyrobených UFO-aktívnych masiek, ktoré vás zbavia všetkých problemov s pleťou. Suchosť, dehydratácia, matnosť, tmavé kruhy - všetko zmizne do 90 sekúnd. Znie to lákavo? Čítajte ďalej!

inteligentné pleťové masky Foreo

Maska na tvári, nič ma netrápi

Nech už riešite akýkoľvek problém s pleťou, kolekcia inteligentných masiek vám pomôže. Farebná kolekcia ponúka všetky výhody klasickej plátennej masky a tiež niečo navyše. Pokryje celú plochu tváre, obsahuje rovnaké výťažky ako kórejské masky, oživí a obnoví vašu pleť, ponúka profesionálnu starostlivosť za menej ako 2 minúty a za zlomok sumy, ktorú by ste zaplatili v salóne. Neobsahuje parabény a ponúka osobité zloženie podľa jednotlivého typu pleti. Jediné, čo musíte spraviť, je vybrať si vankúšik z mikrovlákna napustený tými najkvalitnejšími prírodnými ingredienciami.

H2OVERDOSE hydratačná pleťová kúra

Táto hĺbkovo hydratačná pleťová maska, ktorá sa používa s UFO alebo UFO mini, do hĺbky hydratuje vašu suchú a dehydrovanú pleť a zbaví vás pocitu napätej a podráždenej pokožky. Kyselina hyalurónová a aquaxyl okamžite upokoja vašu pleť, ktorá zúfalo potrebuje hĺbkovú hydratáciu, posilní odolnosť pleti a zabráni tak úniku vlhkosti. Vyživenú pokožku a oslnivý, zdravý lesk dosiahnete už za 2 minúty, a to vďaka terapii s LED svetlom v kombinácii s T-sonickými pulzáciami a postupným zahrievaním.

FOREO H2OVERDOSE hydratačná pleťová kúra

GLOW ADDICT rozjasňujúca pleťová maska

Chcete zažiariť? Prebuďte svoju unavenú, matnú pleť už za 90 sekúnd vďaka formule s výťažkom z perál. Tento hydratačný svätý grál spolu s UFO a UFO mini pomáha obnovovať vašu pleť, stimuluje prúdenie krvi a zvyšuje jas pleti. Postupné nahrievanie a sila zeleného LED svetla zosvetlí vašu pleť a tá získa farbu ako nikdy predtým.

FOREO GLOW ADDICT rozjasňujúca pleťová maska

YOUTH JUNKIE ochranná starostlivosť

Táto kolagénom napustená maska vráti vašej pleti pružnosť. Získajte pružnú, vyhladenú (a samozrejme mladistvú) pleť lusknutím prsta, a to vďaka účinkom proti starnutiu, ktoré ponúkajú aminokyseliny a vitamín E. Jemných vrások a nedostatku pružnosti sa zbavíte už za 2 minúty pomocou striedania T-sonických pulzácii a červeného LED sveta. Zrelá pleť konečne získa to, čo potrebuje!

FOREO YOUTH JUNKIE ochranná starostlivosť

MATTE MANIAC na reguláciu lesku

Mastná pleť našla svoju spriaznenú dušu v tejto maske s obsahom aktívneho uhlia, ktoré prirodzene redukuje tvorbu mazu a zmatňuje, vďaka čomu bude vaše pleť čistá a bez nedokonalostí. Snežný lotos vďaka svojim prirodzeným hydratačným schopnostiam detoxikuje pleť a zmenšuje póry. Ale to rozhodne nie je všetko! Prístroj UFO - aktívna starostlivosť spolu s modrým LED svetlom pomocou nahrievania a ochladzovania prenikne hlboko do kórejských výťažkov a postupne zbaví vašu pleť všetkých nedokonalostí.

FOREO MATTE MANIAC na reguláciu lesku

SHIMMER FREAK rozjasňujúca očná starostlivosť

Máte unavené oči a čoraz viac sa kvôli napuchnutým tmavým kruhom pod očami podobáte na pandu? Netrápte sa! 90-sekundová starostlivosť od UFO vás opäť rozžiari, a to vďaka povzbudzujúcemu komplexu s kofeínom, ružovou vodou a niacínamidom. Pri použití všetkých dostupných technológii vám táto hydratačná starostlivosť pomôže zbaviť sa kruhov pod očami, zvíťaziť nad opuchmi a dodá vašej pleti svieži jas.

FOREO SHIMMER FREAK rozjasňujúca očná starostlivosť