ŽITE PODĽA SEBA s Boss Alive

Hugo Boss Alive, novinka od Hugo Boss

Značka BOSS sa vyznačuje rafinovanými vôňami,  ktoré sú prispôsobené modernému a sofistikovanému životnému štýlu.

V dnešnom modernom svete môže byť každá žena sama sebou, cítiť sa tak slobodne a žensky, ako si jej srdce praje.  BOSS ALIVE Eau de Parfum a BOSS Alive Eau de Toilette inšpirujú nový smer a stelesňujú túžby a chuť žiť naplno.

Inšpirované odvážnymi ženami

Nová dámska vôňa inšpirovaná ženami, ktoré sa neboja byť odvážne. Vôňa BOSS ALIVE symbolizuje ženskosť, príťažlivosť a silu – vlastnosti, vďaka ktorým BOSS Woman každodenne dosahuje úspechy.

Jemné, avšak podmanivé tóny BOSS ALIVE Eau de Toilette zanechajú vo vzduchu nádych radostnej energie.

Svieže citrusové vrchné tóny vyžarujú radosť, kvetinová harmónia magnólie a arabského jazmínu vyjadruje oslnivú ženskosť.  Kontrast drevitých, šalviových a machových tónov v základe pridáva náznak sebavedomia a vnútornej sily.

Veselé tóny jablka sa miešajú s temperamentnou čiernou ríbezľou, slnkom pobozkanou slivkou a horúcou škoricou a tvoria sladkú ovocnú kombináciu, ktorá nám pripomína, aký pestrý a plný radosti dokáže byť život.

zložky vône, zloženie vône Hugo Boss Alive

Ružovozlatý ornament rámuje flakón ako krásny šperk, jemná ružová toaletná voda zachytáva lúče svetla a odráža moderný a radostný charakter parfumu ALIVE Eau de Toilette.

Doprava zadarmo a špeciálna darčeková taška ku každému nákupu Hugo Boss nad 45 €.  

flakón Hugo Boss, flakón Alive