Zlatý Paco Rabanne Lady Million pre dámy - ideálny darček

História značky Paco Rabanne siaha do šesťdesiatych rokov minulého storočia, kedy architekt a neskôr módny návrhár, Francisa Rabaneda, založil značku Paco Rabanne a začal sa venovať parfémom. Počas svojho pôsobenia navrhol už niekoľko veľmi úspešných parfémov. A medzi nimi práve ten, ktorý vám v nasledujúcich riadkoch predstavíme.

paco

Zlatý diamant

Parfém Paco Rabanne Lady Million bol uvedený na trh v roku 2010 a vďaka svojmu prevedeniu dostal priezvisko "zlatý diamant." Nie je preto divu, že už samotný dizajn parfému očarí. Zlatá farba pôsobí honosne, ale veľmi vkusne a samotný flakón v tvare diamantu značí, že sa jedná o vôňu určenú pre výnimočné ženy. Parfém Lady Million je osobitý svojou príjemne teplou, ale zároveň jemnou vôňou, ktorá je ideálnym spoločníkom pre studenú jeseň a zimu. Ak teda premýšľate, ktorý parfém by bol vhodný ako vianočný darček, Lady Million je práve jedným z nich.

Dokonalá harmónia vôní


Paco Rabanne Lady Milion
predstavuje skvostnú vôňu, ktorá je určená pre ženy, ktoré sú sebavedomé, výnimočné a neuveriteľne charizmatické. Pre ženy, ktoré vedia, čo od života chcú a neboja sa ísť naproti svojim snom.

Pýtate sa, čím je práve táto vôňa tak výnimočná a iná? Jedná sa predovšetkým o dokonalú kombináciu tónov, ktoré vo výsledku vytvárajú podmanivú sladkú vôňu a každá žena si bude priať, aby práve táto vôňa patrila práve jej.

Hlavu parfému tvorí sladký biely med a tóny pačuli, ktoré postupne prechádzajú v gardéniu, osviežujúci pomarančovník a omamnú vôňu jazmínu. Avšak samotný základ parfému spočíva v dokonalej harmónii citróna, sladkej a jemnej vône maliny a neroli. Už táto netradičná a výnimočná kombinácia tónov dokazuje, že sa jedná o parfém určený pre zmyselné ženy, ktoré rady podčiarknu svoju výnimočnosť a ženskosť.

S vôňou Paco Rabanne Lady Million bude každá žena vždy zmyselná a oslnivo elegantná.