Clarins Body Specific Care

kozmetická sada I.

Clarins Body Specific Care kozmetická sada I.
Clarins Body Specific Care kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: CLR1662 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: kúpeľový a sprchový koncentrát Tonic Bath & Shower Concentrate 30 ml + telovú starostlivosť Tonic Body Treatment 100 ml + telový balzám Tonic Body Balm 30 ml

Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku cestovnú sadu na kozmetiku alebo olej na opaľovanie zadarmo k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Clarins Body Specific Care
kozmetická sada I.

Vlastnosti

Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Typ sady
kozmetická sada

O značke Clarins

Clarins je synonymom prestíže a pojmom na poli starostlivosti o pleť a líčenie. Táto francúzska luxusná kozmetická značka sa zrodila v roku 1954, kedy si študent medicíny Jacques Courtin-Clarins otvoril v Paríži svoj prvý inštitút krásy.

Filozofia značky Clarins je založená na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu, preto uprednostňuje rastlinné zloženie produktov. V kozmetických laboratóriách Clarins neustále prebieha v spolupráci s lekármi, biológmi, kozmetológmi a ďalšími odborníkmi analyzovanie a testovanie jednotlivých výrobkov pre optimálne výsledky.

V súčasnosti je značka Clarins zastúpená v 150 krajinách po celom svete, kde má milióny verných zákazníkov. Parfémy a kozmetiku Clarins si obľúbili aj tie najžiarivejšie hviezdy sveta módy a šoubiznisu, ako sú Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Cindy Crawford alebo Kate Moss.