Clarins Make-Up Palette

paleta dekoratívnej kozmetiky

Clarins Make-Up Palette paleta dekoratívnej kozmetiky
Clarins Make-Up Palette paleta dekoratívnej kozmetiky
paleta dekoratívnej kozmetiky

Kód: CLR02034 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

očné tiene 6 x 1 g + kompaktný púder 6 g + Blush 6 g + mini riasenka Wonder Perfect 01 Intense Black 3 ml + mini lesk na pery Prodige 04 Candy 2,5 ml

Clarins Make-Up Palette
paleta dekoratívnej kozmetiky

Popis produktu Clarins Make-Up Palette

S luxusnou paletkou Clarins Make-Up Palette hravo vytvoríte dokonalé líčenie ako od profesionála.

Vlastnosti:

  • dodáva tvári pôvab
  • má dlhotrvajúcu výdrž
  • dizajnový obal

Použitie:
S pomocou vybraného aplikátora vytvorte líčenie podľa svojho vkusu.

O značke Clarins

Clarins je synonymom prestíže a pojmom na poli starostlivosti o pleť a líčenie. Táto francúzska luxusná kozmetická značka sa zrodila v roku 1954, kedy si študent medicíny Jacques Courtin-Clarins otvoril v Paríži svoj prvý inštitút krásy.

Filozofia značky Clarins je založená na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu, preto uprednostňuje rastlinné zloženie produktov. V kozmetických laboratóriách Clarins neustále prebieha v spolupráci s lekármi, biológmi, kozmetológmi a ďalšími odborníkmi analyzovanie a testovanie jednotlivých výrobkov pre optimálne výsledky.

V súčasnosti je značka Clarins zastúpená v 150 krajinách po celom svete, kde má milióny verných zákazníkov. Parfémy a kozmetiku Clarins si obľúbili aj tie najžiarivejšie hviezdy sveta módy a šoubiznisu, ako sú Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Cindy Crawford alebo Kate Moss.