Clarins Summer Essentials kozmetická sada (proti slnečnému žiareniu)

Clarins Summer Essentials kozmetická sada (proti slnečnému žiareniu)
Clarins Summer Essentials kozmetická sada (proti slnečnému žiareniu)

Kód: CLR04137 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sun Care Cream opaľovací krém na telo SPF 30 75 ml + Dry Touch Sun Care Cream opaľovací krém na tvár SPF 30 30 ml + Soothing After Sun Balm upokojujúci balzam po opaľovaní 75 ml

Popis Clarins Summer Essentials
Vlastnosti

Ochranný opaľovací prípravok Clarins Summer Essentials je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.

Obsah sady:

  • Sun Care Cream opaľovací krém na telo SPF 30 75 ml
  • Dry Touch Sun Care Cream opaľovací krém na tvár SPF 30 30 ml
  • Soothing After Sun Balm upokojujúci balzam po opaľovaní 75 ml

Vlastnosti:

  • chráni kožu pred UVA aj UVB žiarením
  • dodáva pokožke potrebnú hydratáciu
  • podporuje prirodzený proces opaľovania
  • pôsobí preventívne proti starnutiu pokožky

Použitie:
Aplikujte ochranné prostriedky v dostatočnom množstve a opakovane. Nezostávajte na slnku príliš dlho, aj keď ste použili prostriedky na ochranu proti slnečnému žiareniu.

Vlastnosti

Konzistencia
balzám, krém
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Ochranný faktor
vysoká ochrana (SPF 30 – SPF 50)
Typ sady
darčeková sada

O značke Clarins

Prírodné ingrediencie, ohľaduplnosť k životnému prostrediu a láska k starostlivosti o pleť. To je francúzska kozmetika Clarins, ktorá používa vo svojich prípravkoch viac než 250 rôznych rastlinných extraktov. Všetky sú starostlivo vyberané pre svoju účinnosť a každý z nich je získavaný s maximálnou šetrnosťou k prírode.

História značky Clarins siaha až do roku 1954, keď Jacques Courtin-Clarins otvoril svoj prvý Clarinsov inštitút. Zakladateľ značky veril, že úspech a šťastie sú neoddeliteľne späté s krásou. Vtedy šlo o odvážne tvrdenie, ktoré si však ženy veľmi skoro osvojili a obľuba značky začala stúpať.

Vedci z laboratórií Clarins sú dnes považovaní za priekopníkov v oblasti starostlivosti o pleť a môžu sa pýšiť celým radom prelomových receptúr, ktoré nemajú v kozmetickom priemysle konkurenciu. Medzi najobľúbenejšie produkty tejto francúzskej značky patrí intenzívne sérum proti starnutiu pleti Clarins Double Serum, púdrový make-up Clarins Skin Illusion či známy hydratačný krém Clarins Hydra-Essentiel. A v kabelkách žien po celom svete nájdete obľúbený Clarins olej na pery. Presvedčte sa o kvalite francúzskej kozmetiky na vlastnej koži!

Recenzie Clarins Summer Essentials