Clarins Sun Protectionkozmetická sada I. (na opaľovanie)

Clarins Sun Protection kozmetická sada I. (na opaľovanie)
Clarins Sun Protection kozmetická sada I. (na opaľovanie)
kozmetická sada I. (na opaľovanie)

Kód: CLR0767 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Sun Protection SPF 30 opaľovací krém proti starnutiu pleti 75 ml + Sun Protection SPF 20 opaľovací krém na telo 200 ml + Instant Light vyživujúci olej na pery 2,8 ml

Vlastnosti

Ochranný faktor
stredná ochrana (SPF 15 – SPF 25)
Typ sady
kozmetická sada

O značke Clarins

Clarins je synonymom prestíže a pojmom na poli starostlivosti o pleť a líčenie. Táto francúzska luxusná kozmetická značka sa zrodila v roku 1954, kedy si študent medicíny Jacques Courtin-Clarins otvoril v Paríži svoj prvý inštitút krásy.

Filozofia značky Clarins je založená na zodpovednom prístupe k životnému prostrediu, preto uprednostňuje rastlinné zloženie produktov. V kozmetických laboratóriách Clarins neustále prebieha v spolupráci s lekármi, biológmi, kozmetológmi a ďalšími odborníkmi analyzovanie a testovanie jednotlivých výrobkov pre optimálne výsledky.

V súčasnosti je značka Clarins zastúpená v 150 krajinách po celom svete, kde má milióny verných zákazníkov. Parfémy a kozmetiku Clarins si obľúbili aj tie najžiarivejšie hviezdy sveta módy a šoubiznisu, ako sú Eva Longoria, Madonna, Naomi Watts, Reese Witherspoon, Cindy Crawford alebo Kate Moss.

Recenzie Clarins Sun Protection