CLEAN Clean Skin

aróma difúzor s náplňou 148 ml

CLEAN Clean Skin aróma difúzor s náplňou 148 ml
CLEAN Clean Skin aróma difúzor s náplňou 148 ml
CLEAN Clean Skin aróma difúzor s náplňou 148 ml
aróma difúzor s náplňou 148 ml
31,90

Kód: CLN1199 | 3 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
štvrtok 24. 1. 2019
Osobný odber
štvrtok 24. 1. 2019
CLEAN Clean Skin
aróma difúzor s náplňou 148 ml | 31,90

Popis parfému CLEAN Clean Skin

Aróma difúzor CLEAN Skin predstavuje príjemný spôsob prevoňania vášho interiéru. Aróma difúzor obsahuje náplň, ktorá sa pomocou vložených tyčiniek postupne odparuje do vzduchu, a tým vytvára v miestnosti veľmi útulnú arómu.

Použitie:
Intenzitu vône vo vašom interiéri tiež môžete zvýšiť občasným otáčaním namočených tyčiniek. Tento aróma difúzor sa dodáva vrátane náplne. Uchovávajte mimo dosahu detí. Pokiaľ sa náplň difúzora stretne s kožou, okamžite ju umyte veľkým množstvom vody a mydla. Pri zasiahnutí očí niekoľko minút vyplachujte vodou.

Zloženie

Zloženie
krémové tóny, kvetinové tóny, pižmo
Charakter bytovej vône
čistá, svieža

O značke CLEAN

Parfémy Clean sú tou pravou voľbou pre všetkých milovníkov minimalizmu. Značku založila v roku 2003 Randi Shinder. Inšpirovala sa pritom jednoduchou a predsa tak obľúbenou vôňou obyčajnej kocky mydla. Na tejto vôni potom postavila celý rad parfémovaných vôd, ktoré sa vyznačujú svojou čistotou, jednoduchosťou a nekomplikovanosťou.

Dnes si môžete vybrať z viac ako 40 parfémov Clean, ktoré budú dokonalým doplnením vašej momentálnej nálady. Či už siahnete po vôni, ktorá stelesňuje ideu prírody po daždi alebo kôš čerstvo vypranej bielizne, vždy si môžete byť istí tým, že nešliapnete vedľa.

Hodnotenie CLEAN Clean Skin

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!