Cleanic Soft & Comfortodličovacie tampóny

11×
Cleanic Soft & Comfort odličovacie tampóny
Cleanic Soft & Comfort odličovacie tampóny
133 ks

Kód: CLE1637 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Cleanic Soft & Comfort
Vlastnosti

Produkt Cleanic Soft & Comfort sa postará o to, aby bola vaša pleť ešte krajšia.

Vlastnosti:

  • dokonalý pomocník pri odličovaní pleti
  • šetrne čistí pleť

Použitie:
Vatovým tampónikom šetrne odstráňte z pleti zvyšky čistiaceho prípravku alebo odličovací prípravok naneste priamo na tampón a jemne utierajte pleť.

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti

O značke Cleanic

Cleanic patrí do portfólia poľskej spoločnosti Harper Hygienics Company. Špecializuje sa na pleťovú kozmetiku, pričom v tomto segmente dosiahla veľa (je jednou z najpopulárnejších značiek v južnej a východnej Európe). Cleanic cieli primárne na všetky aktívne ženy, ktoré žijú naplno a majú tak málo času na starostlivosť o svoj zovňajšok. Výrobky Cleanic sa ľahko používajú a rýchlo účinkujú. Vzhľadom na ich nízke ceny si ich navyše môže dovoliť naozaj každý.
Cleanic kladie vysoký dôraz na kvalitu a bezpečnosť. Jej sortiment sa neustále rozrastá o ďalšie a ďalšie výrobky, pri vývoji sa inšpiruje najnovšími svetovými trendmi. Veľkú obľubu zákazníkov si získali najmä odstraňovače make-upu, hygienické vatové tyčinky a obrúsky na intímnu hygienu.
Dodajme, že kozmetika Cleanic dostala niekoľko prestížnych ocenení – vyhrala niekoľko cien Super Product (udeľovaných časopisom Mam Dziecko) a opakovane triumfovala v súťaži FMCG Market Pearls. Značka Cleanic iste zaujme všetkých jedincov, ktorí si nemôžu dovoliť tráviť dlhé hodiny v salónoch krásy a nechcú zbytočne utrácať.  

Recenzie Cleanic Soft & Comfort