Clinique Fresh-Face kozmetická sada I.

Clinique Fresh-Face kozmetická sada I.
Clinique Fresh-Face kozmetická sada I.
kozmetická sada I.

Kód: CLK1314 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Sada obsahuje: Dramatically Different Moisturizing Lotion + Pre Suchú až Veľmi Suchú Pleť 30 ml + Repairwear Laser Focus 15 ml + Moisture Surge 15 ml + Riasenka Lash Doubling 01 3,1 ml + Rúž Different Lipstick 62 + Paletka Mini Očných Tieňov 03, 38, 23 , 20 + 2 ks Kozmetická Taška

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti, suchá
Účinok
hydratácia, výživa
Typ sady
darčeková sada

O značke Clinique

Značku Clinique založila v roku 1968 Estée Lauder. Podnetom pre ňu bol rozhovor s dermatológom uverejnený v módnom magazíne Vogue. Otázka položená v článku ju inšpirovala k vytvoreniu prvotriednej hypoalergénnej kozmetiky pre akýkoľvek typ pleti.

Kozmetika Clinique ponúka sériu produktov pre dokonalý make-up, dámske a pánske vône a kompletnú starostlivosť o pleť a telo pre ženy aj mužov. Všetky produkty ošetrujúcej kozmetiky Clinique sú 100 % neparfumované a boli podrobené prísnym testom na alergie. Sú preto vhodné aj pre tú najcitlivejšiu pleť.

Sila prípravkov vychádza z ucelených kozmetických radov, ktoré vyvíjajú priamo dermatológovia. Unikátny je ich skrášľujúci koncept starostlivosti o pleť Clinique v 3 krokoch. Aj preto predstavuje kozmetika Clinique ideálnu cestu k tej najvhodnejšej a najľahšej každodennej starostlivosti. Vyskúšajte účinky tejto kozmetickej značky, ktorá sa prispôsobí potrebám presne vašej pleti.

Recenzie Clinique Fresh-Face