Clive Christian C for Men

parfumovaná voda pre mužov 50 ml

2×
Clive Christian C for Men parfumovaná voda pre mužov 50 ml
Clive Christian C for Men parfumovaná voda pre mužov 50 ml
50 ml

Kód: CCH0098 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Clive Christian C for Men
50 ml

Popis parfému Clive Christian C for Men

Parfumovaná voda Clive Christian C for Men je stelesnením luxusu a exkluzivity. Doprajte si vôňu, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti absolútne jedineční!

  • orientálna vôňa
  • pre elegantného muža
  • predovšetkým do chladného počasia

Zloženie

Hlava
elemi, mandarínkovo-pomarančová aróma, šafrán, tymián
Srdce
jazmín, koreň kosatca, labdanum, lotos, maté, ruža
Základ
ambra, céder, fazule tonka, guajakové drevo, koža, mach, olibanum, oud, pižmo, styrax, tabak, vanilka
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Clive Christian

Značka Clive Christian nesie meno svojho zakladateľa - slávneho britského interiérového dizajnéra, ktorý sa špecializuje predovšetkým na navrhovanie kuchýň. Vytvoril však aj celý rad skutočne mimoriadnych parfumov. Medzi tie najzaujímavejšie bezpochyby patrí Clive Christian No. 1 - najdrahšia bežne dostupná vône na svete. Za fľaštičku s obsahom 50 ml zaplatíte vyše 732 €.
Samostatnú zmienku si zaslúži tiež raritné No1 Imperial Majesty, ktorého bolo vyrobených len desať kusov. Jeho flakón z krištáľu Baccarat je dekorovaný osemnásť karátovým zlatom a päť karátovým bielym diamantom. Vďaka svojej extrémnej cene (cca 146 520 €) sa dostal do Guinessovej knihy rekordov. Z lacnejších produktov menujme "1872", pripravovaný podľa pol druhého storočia starého receptu, extrémne zvodný a zmyselný "X" alebo "C" ("Clive"), "V" ("Victoria") a "L" ("Love") z tzv. Private Collection.
V zložení parfumov Clive Christian nájdete len tie najvybranejšie a najvzácnejšie ingrediencie. Napríklad dámska verzia vyššie zmieneného Clive Christian No. 1 obsahuje päťdesiat rokov staré santalové drevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskú vanilku. "X" je zase plný silných prírodných afrodiziák. Niet divu, že v roku 2012 Clive za svoje profesijné úspechy získal Rád britského impéria. Clive Christian je synonymom pre veľkoleposť, rafinované umenie, tradíciu a nekompromisnú kvalitu.
Značka Clive Christian iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa radi obklopujú luxusom, túžia po dokonalosti, často vyberajú očami, požadujú len to najlepšie a nehľadia na peniaze.

Recenzie Clive Christian C for Men

Pridať novú recenziu

5.0
2 hodnotenie
2
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem