Clive ChristianNo. 1 parfumovaná voda pre ženy

Clive Christian No. 1 parfumovaná voda pre ženy
Clive Christian No. 1 parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
512,90

Ušetríte 12%
50 ml
447,40

Na sklade | Kód: CCH0086
1
Večerné doručenie
pondelok 24. 1. 2022
Osobný odber
nedeľa 23. 1. 2022

Doprajte si vôňu, vďaka ktorej budete v každej spoločnosti neprehliadnuteľná. Dámska parfumovaná voda Clive Christian No. 1 je stelesnením luxusu a exkluzivity a jej dômyselná vonná kompozícia poteší aj tých najnáročnejších.

  • drevitá vôňa
  • orientálna vôňa
  • nadčasová elegantná vôňa pre milovníčky klasiky
  • jedinečná vôňa na špeciálne príležitosti
  • luxusná vôňa pre náročných
  • vznikla aj pánska verzia tejto vône

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
slivka, marhuľa, bergamot, citrón, kajenské korenie, ananás, kardamóm, broskyňa
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ylang-ylang, orchidea, karafiát, ruža, kosatec, jazmín
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, benzoin, santalové drevo, ambra, céder, vanilka
Druh vône
orientálna, kvetinová

Značka Clive Christian nesie meno svojho zakladateľa - slávneho britského interiérového dizajnéra, ktorý sa špecializuje predovšetkým na navrhovanie kuchýň. Vytvoril však aj celý rad skutočne mimoriadnych parfumov. Medzi tie najzaujímavejšie bezpochyby patrí Clive Christian No. 1 - najdrahšia bežne dostupná vône na svete. Za fľaštičku s obsahom 50 ml zaplatíte vyše 732 €.
Samostatnú zmienku si zaslúži tiež raritné No1 Imperial Majesty, ktorého bolo vyrobených len desať kusov. Jeho flakón z krištáľu Baccarat je dekorovaný osemnásť karátovým zlatom a päť karátovým bielym diamantom. Vďaka svojej extrémnej cene (cca 146 520 €) sa dostal do Guinessovej knihy rekordov. Z lacnejších produktov menujme "1872", pripravovaný podľa pol druhého storočia starého receptu, extrémne zvodný a zmyselný "X" alebo "C" ("Clive"), "V" ("Victoria") a "L" ("Love") z tzv. Private Collection.
V zložení parfumov Clive Christian nájdete len tie najvybranejšie a najvzácnejšie ingrediencie. Napríklad dámska verzia vyššie zmieneného Clive Christian No. 1 obsahuje päťdesiat rokov staré santalové drevo z Indie, ylang-ylang (Cananga odorata) a tahitskú vanilku. "X" je zase plný silných prírodných afrodiziák. Niet divu, že v roku 2012 Clive za svoje profesijné úspechy získal Rád britského impéria. Clive Christian je synonymom pre veľkoleposť, rafinované umenie, tradíciu a nekompromisnú kvalitu.
Značka Clive Christian iste zaujme všetkých jedincov, ktorí sa radi obklopujú luxusom, túžia po dokonalosti, často vyberajú očami, požadujú len to najlepšie a nehľadia na peniaze.