Coach Coach darčeková sada IV. pre ženy

Coach Coach darčeková sada IV. pre ženy
Coach Coach darčeková sada IV. pre ženy
darčeková sada IV. pre ženy

Kód: COA00228 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

parfumovaná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + parfumovaná voda 7,5 ml

Popis parfému Coach Coach
Zloženie

Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, sestru či maminku? Dámska parfémová sada Coach Coach vašim blízkym zaručene vykúzli úsmev na tvári.

Vlastnosti:

  • vôňa darovaná v sade znásobí radosť
  • parfumovaná kozmetika predĺži výdrž vône
  • poteší všetky ženy

Obsah sady:

  • parfumovaná voda 90 ml
  • telové mlieko 100 ml
  • parfumovaná voda 7,5 ml

Zloženie

Druh vône
kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Coach

Coach – vôňa ikonickej americkej značky. Americká značka koženého tovaru Coach je známa predovšetkým exkluzívnymi dámskymi kabelkami, ale po celom svete je obľúbený aj jej ďalší tovar, ktorý dnes zahŕňa okrem iného odevy, obuv, okuliare, batožinu, doplnky a v neposlednom rade parfémy.

História značky Coach sa začala písať v roku 1941, keď skupina šiestich remeselníkov pracujúcich s kožou na Manhattane založila jej predchodcu. Čoskoro sa spoločnosť rozšírila o Milesa a Lillian Cahnovcov, ktorí ju nasmerovali k hviezdnej budúcnosti vďaka svojim skúsenostiam z oblasti koženého tovaru a výroby batožiny a svojmu citu pre obchod.

Značka, ktorá začínala ako dielňa rodinného štýlu poháňaná oddanosťou svojich zakladateľov voči kvalite, majstrovskému remeselníctvu a inováciám, sa po niekoľkých dekádach stala ikonickou americkou značkou batožiny, doplnkov a parfémov. Niekoľkokrát počas svojej existencie zmenila majiteľa, ale vždy si zachovala renomé jednej z najobľúbenejších vo svojom odbore, okrem iného vďaka pretrvávajúcemu dôrazu na precíznosť a tie najlepšie materiály.

V roku 2007 uviedla na trh prvý parfém a aj v tomto odbore vyniká Coach svojou vášňou pre kvalitu, dokonalosť a moderný dizajn. Dnes má na svojom konte viac ako dve desiatky vôní pre ženy i mužov, ktoré vytvára v spojení s Estée Lauder. Kreatívne sa na parfémoch značky Coach podieľa spoločnosť Firmenich a návrhárky parfémov Honorine Blanc a Celine Barel.  

Recenzie Coach Coach