Coach New York darčeková sada IX. pre ženy

Coach New York darčeková sada IX. pre ženy
Coach New York darčeková sada IX. pre ženy
51,40

51,40 / 1 ks, vr. DPH
Kód: COA00361 | Na sklade

toaletná voda 90 ml + telové mlieko 100 ml + cestovný sprej 7,5 ml

1
Kuriérom GLS
už zajtra piatok 26. 2. 2021
Osobný odber
už dnes

Popis parfému Coach New York
Zloženie

Hľadáte ideálny darček pre svoju drahú polovičku, sestru či maminku? Dámska parfémová sada Coach New York vašim blízkym zaručene vykúzli úsmev na tvári.

Vlastnosti:

  • luxusné vyhotovenie
  • poteší všetky ženy
  • skvele sa hodí ako darček

Obsah sady:

  • toaletná voda 90 ml
  • telové mlieko 100 ml
  • cestovný sprej 7,5 ml

Zloženie

Druh vône
kvetinová
Typ sady
darčeková sada

O značke Coach

Coach – vôňa ikonickej americkej značky. Americká značka koženého tovaru Coach je známa predovšetkým exkluzívnymi dámskymi kabelkami, ale po celom svete je obľúbený aj jej ďalší tovar, ktorý dnes zahŕňa okrem iného odevy, obuv, okuliare, batožinu, doplnky a v neposlednom rade parfémy.

História značky Coach sa začala písať v roku 1941, keď skupina šiestich remeselníkov pracujúcich s kožou na Manhattane založila jej predchodcu. Čoskoro sa spoločnosť rozšírila o Milesa a Lillian Cahnovcov, ktorí ju nasmerovali k hviezdnej budúcnosti vďaka svojim skúsenostiam z oblasti koženého tovaru a výroby batožiny a svojmu citu pre obchod.

Značka, ktorá začínala ako dielňa rodinného štýlu poháňaná oddanosťou svojich zakladateľov voči kvalite, majstrovskému remeselníctvu a inováciám, sa po niekoľkých dekádach stala ikonickou americkou značkou batožiny, doplnkov a parfémov. Niekoľkokrát počas svojej existencie zmenila majiteľa, ale vždy si zachovala renomé jednej z najobľúbenejších vo svojom odbore, okrem iného vďaka pretrvávajúcemu dôrazu na precíznosť a tie najlepšie materiály.

V roku 2007 uviedla na trh prvý parfém a aj v tomto odbore vyniká Coach svojou vášňou pre kvalitu, dokonalosť a moderný dizajn. Dnes má na svojom konte viac ako dve desiatky vôní pre ženy i mužov, ktoré vytvára v spojení s Estée Lauder. Kreatívne sa na parfémoch značky Coach podieľa spoločnosť Firmenich a návrhárky parfémov Honorine Blanc a Celine Barel.  

Recenzie Coach New York