CollistarAcqua Attiva darčeková sada pre mužov

Collistar Acqua Attiva darčeková sada pre mužov
Collistar Acqua Attiva darčeková sada pre mužov
Nové
26,15

Viac než 5 ks na sklade | Kód: COL04057

Acqua Attiva toaletná voda 50 ml + Acqua Attiva sprchový šampón 50 ml + The Bridge kozmetická taška 1 ks

1
Večerné doručenie
už zajtra streda 19. 1. 2022
Osobný odber
už zajtra streda 19. 1. 2022

Podporte intenzitu svojej obľúbenej vône. Pánska parfémová sada Collistar Acqua Attiva obsahuje okrem samotnej vône aj ošetrujúcu kozmetiku, aby váš každodenný rituál v kúpeľni perfektne ladil.

Vlastnosti:

  • skvele sa hodí ako darček
  • poteší všetkých mužov
  • krásna taštička ako darček
  • darčekovo zabalené

Obsah sady:

  • Acqua Attiva toaletná voda 50 ml
  • Acqua Attiva sprchový šampón 50 ml
  • The Bridge kozmetická taška 1 ks

Zloženie

Druh vône
pižmová
Typ sady
darčeková sada

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.