Collistar Hair In The Sunmultiaktívne sérum na vlasy

Collistar Hair In The Sun multiaktívne sérum na vlasy
Collistar Hair In The Sun multiaktívne sérum na vlasy
150 ml

Kód: COL1020 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
K nákupu akýchkoľvek dvoch produktov Collistar si teraz ako darček môžete v košíku vybrať jeden z dvoch produktov starostlivosti o pleť alebo lesk na pery.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
  • Popis produktu
  • O značke
  • Recenzie

Popis produktu Collistar Hair In The Sun
Vlastnosti

Prípravok Collistar Hair In The Sun poskytuje hĺbkovú starostlivosť vlasom, ktoré boli vystavené slnečným lúčom

Vlastnosti:

  • poskytuje vlasom hydratáciu a výživu
  • zabraňuje štiepeniu končekov
  • eliminuje lámanie vlasov
  • dodáva zamatovú hebkosť
  • napravuje vlasy vystavené slanej alebo chlórovanej vode
  • navracia vlasom zdravý vzhľad

Použitie:
Naneste na uterákom vysušené vlasy. Neoplachujte. Upravte vlasy obvyklým spôsobom.

Vlastnosti

Konzistencia
sérum
Typ pokožky hlavy
všetky typy pokožky hlavy
Typ vlasov
vlasy vystavené slnku
Účinok
hydratácia, ochrana vlasov pred slnkom, viacúčelová starostlivosť

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Hair In The Sun