Collistar Infinitosada dekoratívnej kozmetiky pre ženy

4×
Collistar Infinito sada dekoratívnej kozmetiky pre ženy
Collistar Infinito sada dekoratívnej kozmetiky pre ženy

Kód: COL02205 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

odličovač vodeodolného make-upu pre oči a pery 50 ml + riasenka pre objem a natočenie rias 11 ml + ceruzka na oči s aplikátorom

Darček pre vás
K nákupu produktov Collistar nad 25 € získate plážovú tašku.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis produktu Collistar Infinito
Vlastnosti

Všetko, čo potrebujete pre dokonalé líčenie očí – či už sa rozhodnete pre zvodné mačacie oči, výrazné linky alebo si len chcete prirodzene zvýrazniť pohľad. Sada dekoratívnej kozmetiky pre ženy Collistar Infinito obsahuje maskaru, ktorá dokonale natočí a predĺži mihalnice, ceruzku s aplikátorom, s ktorou hravo vykreslíte presnú linku, a odličovač, ktorý rýchlo a šetrne odstráni líčenie z očí a pier.

Odličovač vodoodolného make-upu:

 • šetrne a efektívne odstraňuje make-up z očí a pier
 • poradí si aj s dlhotrvajúcim a vodoodolným líčením
 • hydratuje jemnú pleť okolo očí a na perách
 • dodáva pleti osviežujúci pocit

Maskara pre objem a natočenie mihalníc:

 • zvýrazňuje mihalnice a dodáva im intenzívnu čiernu farbu
 • perfektne mihalnice natáča a zachováva ich flexibilitu
 • revolučná kefka precízne oddeľuje mihalnice
 • neodtláča sa a nevytvára hrčky

Ceruzka na oči s aplikátorom:

 • zvýrazňuje pohľad a vytvára atraktívne líčenie
 • ideálna na tvorbu dymového líčenia či mačacích očí
 • precízne vykreslí hrubú aj jemnú linku
 • v sýtej čiernej farbe

Vlastnosti

Odtieň
čierny
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ riasenky
pre objem
Typ sady
výhodné balenie

Napísali sme o Collistar Infinito
Články

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Infinito