Collistar Perfect Eyebrows Kitsada na obočie 2 Asian Brown (pre definíciu a tvar) odtieň

Collistar Perfect Eyebrows Kit sada na obočie 2 Asian Brown (pre definíciu a tvar) odtieň
Collistar Perfect Eyebrows Kit sada na obočie 2 Asian Brown (pre definíciu a tvar) odtieň
Nové
sada na obočie 2 Asian Brown (pre definíciu a tvar) odtieň
10,90

Kód: COL03289 | Na sklade

Eyebrow Gel 3 In 1 gél na obočie 4 ml + Eyebrow Pencil ceruzka na obočie

1
Kuriérom GLS
streda 15. 4. 2020

Popis produktu Collistar Perfect Eyebrows Kit
Vlastnosti

Urobte radosť sebe alebo svojim blízkym perfektným kozmetickým setom Collistar Perfect Eyebrows Kit. Balíček plný mejkapových kúskov ako darček vždy poteší.

Vlastnosti:

  • zvýrazní obočie a podčiarkne jeho prirodzenú krásu
  • dodá obočiu objem aj tvar
  • zaistí precíznu úpravu obočia v priebehu chvíľky
  • poteší všetky ženy

Použitie:
Krátkymi ťahmi vykreslite a doplňte obočie do požadovaného tvaru. Aplikujte na obočie pomocou aplikačnej kefky od stredu tváre smerom von.

Vlastnosti

Účinok
definícia a textúra
Typ sady
výhodné balenie

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Perfect Eyebrows Kit