Collistar Pure Actives Two Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptidesdvojfázové sérum na spevnenie pokožky

Collistar Pure Actives Two Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptides dvojfázové sérum na spevnenie pokožky
Collistar Pure Actives Two Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptides dvojfázové sérum na spevnenie pokožky
200 ml
39,60

Kód: COL03743 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
utorok 1. 12. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 30. 11. 2020

Popis produktu Collistar Pure Actives Two Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptides
Vlastnosti

Prebuďte unavenú pokožku a vytvarujte ju podľa svojich predstáv. Dvojfázové sérum na spevnenie pokožky Collistar Pure Actives pracuje na báze šokovej terapie, pri ktorej z tela odstraňuje prebytočné tekutiny a tuky – vďaka obsahu odvodňovacích rias a peptidov. Výsledkom je pevnejšia, hladšia a lepšie tvarovaná pokožka.

Vlastnosti:

  • dvojfázové sérum vyhladzuje, formuje a spevňuje pokožku
  • využíva šokovú terapiu lokálnych tukových zásob
  • eliminuje nadbytočné tekutiny vďaka odvodňovacím riasam
  • znižuje výskyt tukových buniek, čím prispieva k formovaniu postavy
  • kombinuje účinky vodnej a olejovej fázy
  • sérum sa pri vmasírovaní bleskovo vstrebáva v priebehu niekoľkých sekúnd
  • pri pravidelnom používaní spevňuje tkanivá, redukuje tuky a vyhladzuje pokožku

Zloženie:

  • 4 druhy morských rias v olejovej fáze – odstraňujú z tela nadbytočnú vodu
  • peptidy vo vodnej fáze – redukujú hromadenie lipidov vo vnútri tukových buniek
  • Transcutol – umožňuje ľahšie absorbovanie aktívnych ingrediencií

Ako aplikovať:
Pred použitím pretrepte. Počas aplikácie zvolené miesta na tele masírujte, aby ste podporili účinky séra. Na dosiahnutie najlepších výsledkov používajte pravidelne.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Collistar

p>Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Pure Actives Two Phase Sculpting Concentrate Marine Algae + Peptides