Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt hydratačný sprej optimalizujúci opálenie s aloe vera

8×
Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt hydratačný sprej optimalizujúci opálenie s aloe vera
Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt hydratačný sprej optimalizujúci opálenie s aloe vera
400 ml

Kód: COL0643 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte produkty Collistar nad 35 € a ako darček získate 15 ml pleťový hydratačný gél.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt
Vlastnosti

Doprajte si za horúcich letných dní príjemné chladivé osvieženie s hydratačným sprejom s Aloe vera Collistar Sun No Protection. Navyše urýchli a zosilní opálenie a zníži podráždenie pokožky zo slnečných lúčov. Oceníte ho aj po vodných radovánkach v mori, keď nemáte k dispozícii sprchu.

Vlastnosti:

 • intenzívne hydratuje pokožku
 • prispieva k rýchlejšiemu a intenzívnejšiemu opáleniu
 • upokojuje kožu podráždenú slnkom a soľou
 • minimalizuje vysúšanie
 • okamžite poskytuje pohodlný chladivý pocit
 • s príjemnou ľahkou textúrou a vôňou
 • možno použiť na telo, tvár aj vlasy

Zloženie:

 • bez ochranného UV faktora
 • Unipertan® complex – zvyšuje intenzitu opálenia
 • extrakt z lieskových orieškov – hydratuje
 • extrakt z Aloe vera – má upokojujúce a antioxidačné účinky

Ako aplikovať:
Hydratačný sprej pre rýchlejšie opálenie Collistar Sun No Protection nastriekajte na pokožku tela, tvár či vlasy kedykoľvek počas dňa, hlavne pri pobyte na slniečku. Sprej neobsahuje ochranný UV faktor, takže ho odporúčame kombinovať s ďalšími prostriedkami ochrany proti slnku.

Vlastnosti

Druh balenia
sprej
Konzistencia
voda
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Aktívne látky
aloe vera

Napísali sme o Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt
Články

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Special Perfect Tan Supertanning Water Moisturizing Anti-Salt8