Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse opaľovacia pena na tvár a telo SPF 20

Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse opaľovacia pena na tvár a telo SPF 20
Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse opaľovacia pena na tvár a telo SPF 20
200 ml

Kód: COL1022 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Nakúpte produkty Collistar nad 35 € a ako darček získate 15 ml pleťový hydratačný gél.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse
Vlastnosti

Ochranný opaľovací prípravok Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse je nevyhnutnou súčasťou starostlivosti o pokožku pri pobyte na slnku.

Vlastnosti:

  • disponuje veľmi vysokou slnečnou ochranou
  • ľahko sa rozotiera a nezanecháva mastný film
  • pôsobí proti vysušovaniu pleti
  • hydratuje a vyživuje
  • chráni pleť pred predčasným starnutím
  • možno použiť na tvár aj telo
  • prípravok je vodoodolný
  • podporuje prirodzený proces opaľovania

Použitie:
Pred použitím dobre pretrepte. Aplikujte na kožu bezprostredne pred pobytom na slnku. Na udržanie ochrany aplikáciu opakujte, najmä pri potení, po kúpaní alebo osušení uterákom.

Vlastnosti

Konzistencia
pena
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky
Ochranný faktor
stredná ochrana (SPF 15 – SPF 25)

O značke Collistar

Parfémy Collistar | Kozmetika Collistar – Collistar bola pôvodne len divíziou istej talianskej farmaceutickej spoločnosti. V roku 1983 sa však do jej čela postavila Daniela Sacerdote a dala jej úplne nový smer. Dnes si tovar tejto značky môžete kúpiť v približne 2 500 parfumériách a obchodných domoch v Taliansku a vo viac ako 3 000 predajniach v zahraničí.
Filozofia firmy je jednoduchá – ponúkať extrémne kvalitnú a účinnú kozmetiku za konkurencieschopnú cenu. Collistar si zakladá na tom, že dokáže uspokojiť aj tých najnáročnejších zákazníkov zo všetkých dôležitých cieľových skupín – mladých ľudí, seniorov, jedincov s precitlivenosťou alebo suchou pokožkou a pod.
Vďaka tomuto prístupu sa Collistar môže pochváliť mnohými úspechmi. Je popredným talianskym výrobcom parfémov a vyvinula celý rad revolučných prípravkov – kapsuly s pleťovým sérom, kompaktný bronzový púder a ďalšie unikátne produkty. Jeden z nich, Nourishing Supermoisturizing Compact Cream, bol dokonca vystavený v Národnom múzeu vedy a techniky Leonarda da Vinciho v Miláne.
Nie div, že v niektorých strategických segmentoch (anticelulitídne prípravky, starostlivosť pre mužov, antiaging atď.) sa Collistaru rýchlo podarilo dosiahnuť vysoký podiel na trhu. Obrovskej popularite sa teší napríklad jej aromaterapeutický rad alebo originálne koncipované spreje na opaľovanie.
Collistar je veľkým inovátorom aj v oblasti marketingu. Ako prvá na svete začala na propagáciu kozmetiky využívať reklamné kampane v tzv. „redakčnom štýle“. Jej webové stránky, čo sa týka dizajnu aj obsahu, pripomínajú klasické tlačené katalógy – obsahujú teda fotografie, detailné popisy a, samozrejme, ceny.
Značka Collistar iste zaujme všetkých jedincov, ktorí chcú vyskúšať najlepšie talianske vône, zháňajú prvotriednu a efektívnu kozmetiku, trpia celulitídou alebo inými kožnými problémami.  

Recenzie Collistar Special Perfect Tan Nourishing Tanning Mousse