COMODYNES EASY PEELING exfoliačné obrúsky na tvár a telo | notino.sk

Comodynes Easy Peeling

exfoliačné obrúsky na tvár a telo

Comodynes Easy Peeling exfoliačné obrúsky na tvár a telo
Comodynes Easy Peeling exfoliačné obrúsky na tvár a telo
Comodynes Easy Peeling exfoliačné obrúsky na tvár a telo
20 ks
9,90

Kód: CMD0021 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
nedeľa 19. 8. 2018

Vlastnosti

Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Comodynes

Comodynes je značkou, ktorá spĺňa náročné požiadavky najnovšieho poňatia kozmetiky. Prepája efektivitu s prísnymi štandardmi farmaceutického priemyslu a prináša inovatívne, dôveryhodné a vysokokvalitné produkty, ktoré sú určené tým najnáročnejším zákazníkom.

Comodynes je súčasťou Dermofarm laboratórií, ktoré stoja na popredných priečkach v odbore inovatívnej farmaceutickej kozmetiky. Viac ako 40 rokov tu predvídajú potreby zákazníkov, zdokonaľujú receptúry a vyvíjajú zodpovedajúce produkty. Kozmetika Comodynes vzniká výlučne v spolupráci práve s Dermofarm laboratóriami a tím vedeckých pracovníkov vždy nasleduje najnovšie technologické pokroky.

Spoločnosť Comodynes vstúpila na trh v roku 1996 uvedením prvých obrúskov na odstránenie make-upu, čím spôsobila revolučnú zmenu v oblasti odličovania. Odvtedy vo svojich výrobkoch stále prináša nové a inteligentné riešenia pre moderný, rýchly život. To všetko pri zachovaní najprísnejších kontrol kvality, bezpečnosti a účinnosti všetkých produktov.

Menu