Comodynes Make-up Remover Creamy Milk

odličovacie obrúsky pre veľmi suchú pleť

Comodynes Make-up Remover Creamy Milk odličovacie obrúsky pre veľmi suchú pleť
Comodynes Make-up Remover Creamy Milk odličovacie obrúsky pre veľmi suchú pleť
Comodynes Make-up Remover Creamy Milk odličovacie obrúsky pre veľmi suchú pleť
20 ks
5,90

Kód: CMD0012 | Viac než 20 ks na sklade
ks
Kuriérom SPS (UPS)
utorok 22. 1. 2019
Osobný odber
utorok 22. 1. 2019
Comodynes Make-up Remover Creamy Milk
20 ks | 5,90

Popis kozmetiky Comodynes Make-up Remover Creamy Milk

Čistiace obrúsky Comodynes Make-up Remover oceníte pre ich praktickosť nielen na cestách, ale aj pri svojej každodennej večernej rutine starostlivosti o pleť.

Vlastnosti:

  • nedráždi a nevysušuje pleť
  • hydratuje a vyživuje pleť
  • efektívne odličuje všetok make-up
  • čistí pleť od kožného mazu a nečistôt
  • praktické balenie na cesty
  • má osviežujúce a upokojujúce účinky

Použitie:
Vyberte obrúsok a jemne ním z pleti zotrite make-up aj všetky nečistoty. Po použití balenie dôkladne zatvorte, aby ste zabránili vysychaniu obrúskov.

Vlastnosti

Konzistencia
obrúsky
Typ pleti
veľmi suchá

O značke Comodynes

Comodynes je značkou, ktorá spĺňa náročné požiadavky najnovšieho poňatia kozmetiky. Prepája efektivitu s prísnymi štandardmi farmaceutického priemyslu a prináša inovatívne, dôveryhodné a vysokokvalitné produkty, ktoré sú určené tým najnáročnejším zákazníkom.

Comodynes je súčasťou Dermofarm laboratórií, ktoré stoja na popredných priečkach v odbore inovatívnej farmaceutickej kozmetiky. Viac ako 40 rokov tu predvídajú potreby zákazníkov, zdokonaľujú receptúry a vyvíjajú zodpovedajúce produkty. Kozmetika Comodynes vzniká výlučne v spolupráci práve s Dermofarm laboratóriami a tím vedeckých pracovníkov vždy nasleduje najnovšie technologické pokroky.

Spoločnosť Comodynes vstúpila na trh v roku 1996 uvedením prvých obrúskov na odstránenie make-upu, čím spôsobila revolučnú zmenu v oblasti odličovania. Odvtedy vo svojich výrobkoch stále prináša nové a inteligentné riešenia pre moderný, rýchly život. To všetko pri zachovaní najprísnejších kontrol kvality, bezpečnosti a účinnosti všetkých produktov.