Creed Acqua Fiorentinaparfumovaná voda pre ženy

Creed Acqua Fiorentina parfumovaná voda pre ženy
Creed Acqua Fiorentina parfumovaná voda pre ženy
30 ml

Kód: CRE0094 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Popis parfému Creed Acqua Fiorentina
Zloženie

Acqua Fiorentina je citrusová ovocná vôňa pre ženy unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Parfémovaná voda Creed Acqua Fiorentina ponúka sviežu vôňu inšpirovanú renesančným umením a kultúrou Florencie 15. storočia.

Creed Acqua Fiorentina je spoločným dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, a Erwina Creeda zo siedmej generácie. Túto ovocno-kvetinovú parfémovanú vodu vytvorili zo surovín pochádzajúcich z florentských sadov a statkov. Vonná kompozícia Creed Acqua Fiorentina sa v hlave otvára akordmi sladkastej slivky a jablka. V srdci zavonia ruža, karafiát, bergamot a citrón a hrejivo čarovný základ pozostáva z tónov virginského cédra, santalového dreva a bieleho grapefruitu. Celková aróma parfémovanej vody Acqua Fiorentina úchvatne spája citrusové, ovocné a drevité stránky s ľahko a nevtieravo sladkými a sviežimi aspektmi a nádherným dotykom vône kráľovnej kvetín, ruže.

Lákavá a veľmi ženská vôňa parfémovanej vody Creed Acqua Fiorentina ponúka sviežosť, eleganciu a nechýba jej ani jemná zvodnosť. Acqua Fiorentina je veľmi príjemne nositeľná a nepôsobí príliš výrazne či vtieravo, a je tak ideálnym doplnkom pre ženy, ktoré chcú krásne voňať po celý deň, pri akejkoľvek príležitosti. Navždy si získa srdce žien, ktoré majú rady citrusové ovocné vône s pútavým dotykom arómy dreva. Vyskúšať by ju mala tiež každá dáma, ktorá dokáže oceniť skutočnú kvalitu založenú na mnohoročnej tradícii.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením. Okúzľujúci svetlý flakón Acqua Fiorentina v renesančnom štýle doplňuje jemne pôsobiaca biela škatuľka. Vyskúšajte parfémovanú vodu od výnimočnej dynastickej značky so slávnou históriou a zamilujte sa do harmonickej, sviežej a súčasne elegantnej vône inšpirovanej fascinujúcou renesančnou Florenciou.

Creed Acqua Fiorentina - lákavá, harmonická, svieža i elegantná vôňa inšpirovaná kultúrou a umením Talianska 15. storočia.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
slivka, jablko
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža, citrón, bergamot, hruška
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, céder
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Acqua Fiorentina