Creed Acqua Originale Asian Green Teaparfumovaná voda unisex

1×
Creed Acqua Originale Asian Green Tea parfumovaná voda unisex
Creed Acqua Originale Asian Green Tea parfumovaná voda unisex
Odporúčaná maloobchodná cena
210,00

Ušetríte 38%
100 ml
131,20

Kód: CRE0207 | Na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

1
Kuriérom GLS
streda 15. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra utorok 14. 7. 2020

Popis parfému Creed Acqua Originale Asian Green Tea
Zloženie

Asian Green Tea je citrusová aromatická vôňa pre ženy a mužov z kolekcie Acqua Originale od luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kolekcia Creed Acqua Originale je živým vonným žurnálom Oliviera Creeda, renomovaného návrhára vôní z dynastie Creedovcov. Zachytáva v nej svoje nespočetné cesty za inšpiráciou pre špičkové parfumérstvo. Každý z parfémov tohto radu je ódou na intenzívnu zelenú krásu prírody. V prípade parfémovanej vody Asian Green Tea bola Olivierovi inšpiráciou Malajzie, jedna z jeho najobľúbenejších ázijských destinácií.

Creed Acqua Originale Asian Green Tea sa v hlave iskrivo otvára akordmi bergamotu, mandarínky, citróna a neroli. V bohatom srdci zavonia skrutec (heliotrop), fialka, zelený čaj, ruža a čierne ríbezle. Základ tvoria tóny jantáru, santalového dreva a pižma. Pútavý a atraktívny tón čaju v srdci vonnej kompozície odkazuje na tradičný nápoj regiónu. Odtiaľ je aj názov parfémovanej vody – „Ázijský zelený čaj“.

Parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Asian Green Tea ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi citrusové aromatické vône s originálnym tónom čaju. Navždy si získa obdivovateľov unikátnych prírodných esencií a samozrejme aj každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Asian Green Tea sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojho nositeľa dokáže vždy okamžite preniesť do úchvatnej malajzijskej krajiny a ozvláštniť akokoľvek nudný deň unikátnou atmosférou.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením, ktoré je moderným spracovaním historického odkazu. Okúzľujúci svetlý flakón Asian Green Tea evokujúci krídla sťahovavého vtáka bol vytvorený z ručne fúkaného skla v spolupráci s výrobcom luxusného skla s takmer štyristoročnou tradíciou (Pochet de Courval). Absolútne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka s opäť zlatými prvkami.

Creed Acqua Originale Asian Green Tea - vôňa citrusov, kvetín a čaju inšpirovaná nádhernou Malajziou.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, mandarínkovo-pomarančová aróma, bergamot, neroli
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
zelený čaj, heliotrop, čierne ríbezle, ruža, fialka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
santalové drevo, ambra
Druh vône
citrusová, aromatická

Napísali sme o Creed Acqua Originale Asian Green Tea
Články

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Acqua Originale Asian Green Tea