Creed Acqua Originale Cedre Blanc

Parfumovaná voda unisex 100 ml

Creed Acqua Originale Cedre Blanc Parfumovaná voda unisex 100 ml
Creed Acqua Originale Cedre Blanc Parfumovaná voda unisex 100 ml
100 ml

Kód: CRE0208 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Creed Acqua Originale Cedre Blanc
100 ml

Popis parfému Creed Acqua Originale Cedre Blanc

Cedre Blanc je drevitá aromatická vôňa pre ženy a mužov z kolekcie Acqua Originale, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kolekcia Creed Acqua Originale je živým vonným žurnálom Oliviera Creeda, renomovaného návrhára vôní z dynastie Creedovcov. Zachycuje v nej svoje nespočetné cesty za inšpiráciou pre špičkové parfumérstvo. V prípade parfémovanej vody Cedre Blanc boli Olivierovi inšpiráciou drevité a kvetinové vône v Modrých horách vo Virgínii. Acqua Originale Cedre Blanc, dokonale evokujúca úchvatne krásny les, patrí medzi pravé klenoty značky Creed.

Creed Acqua Originale Cedre Blanc sa v hlave otvára akordmi bergamotu, kardamómu, galbana a bobkového listu. V kvetinovom srdci zavonia pelargónia, ľalia a jazmín a základ tvoria tóny cédra, vetiveru a santalového dreva. Celková aróma, harmonicky spájajúca drevité a kvetinové stránky so sviežou vôňou korenia, sprostredkováva zážitok z nedotknutej prírodnej krásy jedného z najobľúbenejších miest Oliviera Creeda.

Parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Cedre Blanc ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi drevito aromatické vône s výraznými kvetinovými prvkami. Navždy si získa obdivovateľov unikátnych prírodných esencií a samozrejme aj každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Cedre Blanc sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojho nositeľa dokáže vždy okamžite preniesť do nádherného lona nedotknutej prírody a naplniť ich deň harmóniou.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením, ktoré je moderným spracovaním historického odkazu. Okúzľujúci svetlý flakón Cedre Blanc evokujúci krídla sťahovavého vtáka bol vytvorený z ručne fúkaného skla v spolupráci s výrobcom luxusného skla s takmer štyristoročnou tradíciou (Pochet de Courval). Absolútne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka s opäť zlatými prvkami.

Creed Acqua Originale Cedre Blanc - vôňa nedotknutej virginskej prírody.

Zloženie

Hlava
bergamot, bobkový list, galbanum, kardamóm
Srdce
jazmín, ľalia, pakost
Základ
céder, santalové drevo, vetiver
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Acqua Originale Cedre Blanc

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!