Creed Acqua Originale Iris Tubereuse

Parfumovaná voda pre ženy 100 ml

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse Parfumovaná voda pre ženy 100 ml
210,00
Zľava 34%
100 ml
138,40

Kód: CRE0209 | Viac než 20 ks na sklade

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

ks
Kuriérom SPS (UPS)
už zajtra streda 20. 3. 2019
Osobný odber
už zajtra streda 20. 3. 2019
Creed Acqua Originale Iris Tubereuse
100 ml | 138,40

Popis parfému Creed Acqua Originale Iris Tubereuse

Iris Tubereuse je kvetinová vôňa pre ženy z kolekcie Acqua Originale, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kolekcia Creed Acqua Originale je živým vonným žurnálom Oliviera Creeda, renomovaného návrhára vôní z dynastie Creedovcov. Zachycuje v nej svoje nespočetné cesty za inšpiráciou pre špičkové parfumérstvo. V prípade parfémovanej vody Iris Tubereuse boli Olivierovi inšpiráciou hneď dve jeho zamilované miesta - Toskánsko a India.

Olivier Creed vytvoril parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, trblietavú kvetinovú vôňu, ktorá v sebe spája to najlepšie z dvoch veľmi odlišných miest. Vonná kompozícia Iris Tubereuse sa v hlave otvára akordmi pomaranče, galbana a lístkov fialky. V nádhernom kvetinovom srdci zavonia ľalia, indická tuberóza a konvalinka: Zmyselný základ pozostáva z tónov pižma, vanilky a kvetu sicílskeho pomarančovníka.

Parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Iris Tubereuse, bohatú interpretáciu vône tuberózy v prevažne kvetinovej kompozícii s citrusovými a zelenými stránkami, ocenia najmä ženy, ktoré majú rady zmyselnú hebkú vôňu tuberózy, obzvlášť v nápaditých kompozíciách. Navždy si získa obdivovateľky unikátnych prírodných esencií a, samozrejme, aj každú dámu, ktorá dokáže oceniť kvalitu, luxus a nápaditosť v skutočne nebývalej miere. Iris Tubereuse sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojej nositeľke vždy okamžite dodá inšpiráciu svojou luxusnou arómou pútavo spájajúcim romantiku a exotiku.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením, ktoré je moderným spracovaním historického odkazu. Okúzľujúci svetlý flakón Iris Tubereuse evokujúci krídla sťahovavého vtáka, bol vytvorený z ručne fúkaného skla v spolupráci s výrobcom luxusného skla s takmer štyristoročnou tradíciou (Pochet de Courval). Absolútne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka s opäť zlatými prvkami.

Creed Acqua Originale Iris Tubereuse - zvodná vôňa spájajúca romantickosť Toskánska a exotickosť Indie.

Zloženie

Hlava
galbanum, lístky fialky, pomaranč
Srdce
konvalinka, ľalia, tuberóza
Základ
kvet pomarančovníka, pižmo, vanilka
Druh vône
kvetinová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Hodnotenie Creed Acqua Originale Iris Tubereuse

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!