Prejsť na hlavný obsah
Creed Acqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov
Creed Acqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov
Creed Acqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov
Hlava
jablko Granny Smith, bergamot, citrón
Srdce
pakost, škorica, ruža
Základ
pačuli, céder, pižmo, ambra
Druh vônekvetinová, drevitá

Vetiver Geranium je drevitá kvetinová vôňa pre mužov z kolekcie Acqua Originale, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kolekcia Creed Acqua Originale je živým vonným žurnálom Oliviera Creeda, renomovaného návrhára vôní z dynastie Creedovcov. Zachycuje v nej svoje nespočetné cesty za inšpiráciou pre špičkové parfumérstvo. V prípade parfémovanej vody Vetiver Geranium bola Olivierovi inšpiráciou jeho zamilovaná destinácia ostrov Jáva.

Olivier Creed vystaval vonnú kompozíciu parfémovanej vody Creed Acqua Originale Vetiver Geranium okolo ústredného akordu indonézskeho vetiveru. Ďalší dominantný tón, zmyselná pelargónia, tvorí vo dvojici s vetiverom elixír plný života. Vôňa Vetiver Geranium sa v šťavnatej citrusovo-ovocnej hlave otvára akordmi jablka Granny Smith, bergamotu a citróna. V srdci zavonia už zmienená pelargónia (geranium), spolu s ružou a hrejivou škoricou. Súčasne zmyselný a uvoľňujúci základ tvoria tóny pačuli, cédrového dreva, jantáru a pižma.

Parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Vetiver Geranium, ktorá ponúka úchvatne nápadité spojenie citrusových, drevitých, sviežo korenistých a kvetinových stránok, ocenia najmä muži, ktorí majú radi mnohostranné a pritom dokonale vyvážené vône s nápaditými kompozíciami. Navždy si získa obdivovateľov unikátnych prírodných esencií a samozrejme aj každého muža, ktorý dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Vetiver Geranium sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením. Okúzľujúci svetlý flakón Vetiver Geranium evokujúci krídla sťahovavého vtáka, bol vytvorený z ručne fúkaného skla v spolupráci s výrobcom luxusného skla s takmer štyristoročnou tradíciou (Pochet de Courval). Absolútne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka s opäť zlatými prvkami.

Creed Acqua Originale Vetiver Geranium - vôňa plná života inšpirovaná ostrovom Jáva.

CreedAcqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov

100 ml

Tento produkt nie je momentálne k dispozícii | Kód: CRE0210

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.