Creed Acqua Originale Vetiver Geraniumparfumovaná voda pre mužov

Creed Acqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov
Creed Acqua Originale Vetiver Geranium parfumovaná voda pre mužov
100 ml

Kód: CRE0210 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Tento produkt je už od výrobcu balený bez celofánu.

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Nakúpte nad 50 € a v košíku si môžete vybrať jeden z Discovery Boxov plných parfémových a kozmetických hitov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Creed Acqua Originale Vetiver Geranium
Zloženie

Vetiver Geranium je drevitá kvetinová vôňa pre mužov z kolekcie Acqua Originale, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kolekcia Creed Acqua Originale je živým vonným žurnálom Oliviera Creeda, renomovaného návrhára vôní z dynastie Creedovcov. Zachycuje v nej svoje nespočetné cesty za inšpiráciou pre špičkové parfumérstvo. V prípade parfémovanej vody Vetiver Geranium bola Olivierovi inšpiráciou jeho zamilovaná destinácia ostrov Jáva.

Olivier Creed vystaval vonnú kompozíciu parfémovanej vody Creed Acqua Originale Vetiver Geranium okolo ústredného akordu indonézskeho vetiveru. Ďalší dominantný tón, zmyselná pelargónia, tvorí vo dvojici s vetiverom elixír plný života. Vôňa Vetiver Geranium sa v šťavnatej citrusovo-ovocnej hlave otvára akordmi jablka Granny Smith, bergamotu a citróna. V srdci zavonia už zmienená pelargónia (geranium), spolu s ružou a hrejivou škoricou. Súčasne zmyselný a uvoľňujúci základ tvoria tóny pačuli, cédrového dreva, jantáru a pižma.

Parfémovanú vodu Creed Acqua Originale Vetiver Geranium, ktorá ponúka úchvatne nápadité spojenie citrusových, drevitých, sviežo korenistých a kvetinových stránok, ocenia najmä muži, ktorí majú radi mnohostranné a pritom dokonale vyvážené vône s nápaditými kompozíciami. Navždy si získa obdivovateľov unikátnych prírodných esencií a samozrejme aj každého muža, ktorý dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Vetiver Geranium sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením. Okúzľujúci svetlý flakón Vetiver Geranium evokujúci krídla sťahovavého vtáka, bol vytvorený z ručne fúkaného skla v spolupráci s výrobcom luxusného skla s takmer štyristoročnou tradíciou (Pochet de Courval). Absolútne nadchne svojím jemným dizajnom a zlatým zdobením. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka s opäť zlatými prvkami.

Creed Acqua Originale Vetiver Geranium - vôňa plná života inšpirovaná ostrovom Jáva.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, jablko Granny Smith, bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
škorica, pakost, ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, ambra, céder, pačuli
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Acqua Originale Vetiver Geranium