Creed Bois Du Portugal Parfumovaná voda tester pre mužov

 • Creed Bois Du Portugal Parfumovaná voda tester pre mužov
 • Creed Bois Du Portugal Parfumovaná voda tester pre mužov 1
   viac

  Tento produkt je TESTER.
  Tester je špeciálna verzia, ktorá je zabalená do bielej škatuľky a nemáva kryt rozprašovača. Zloženie vône je rovnaké.
  Viac informácií o TESTERU

  Varianty Creed Bois Du Portugal

  • Creed Bois Du Portugal Parfumovaná voda tester pre mužov 120 ml Parfumovaná voda tester pre mužov 120 ml  

  Hore

  Popis parfému Creed Bois Du Portugal

  Hodnotenie

  Vzhľad flakónu

  Výdrž vône

  Intenzita

  Celkový dojem

  Zloženie

  Hlava

  bergamot

  Srdce

  levanduľa

  Základ

  santalové drevo, céder, ambergris, vetiver

  Creed Bois du Portugal je orientálna drevitá vôňa pre mužov. Táto parfémovaná voda pochádza z dielne luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

  Parfémovaná voda Bois du Portugal patrí medzi pravé klenoty značky Creed. Táto bohatá, hrejivá, veľmi mužná a tak trochu záhadná zmes je inšpirovaná vonnými drevami z Portugalska. Olivier Creed, špičkový návrhár vôní už zo šiestej generácie Creedovcov, vytvoril parfém prekypujúci osobitosťou a silou. Vonná kompozícia okúzli tónmi bergamotu v hlave a levanduľovým srdcom. Parfém spočíva na komplexnom drevitom základe, v ktorom nájdeme akordy vetiveru, ambry, cédra a santalového dreva z Mysore.

  Omamná vôňa Creed Bois du Portugal vás najprv bleskovo okúzli a potom pozve na pozvoľné objavovanie svojich skrytých hĺbok. Komplexná, zvodná a upokojujúca, táto parfémovaná voda milovaná mužmi je mimoriadne príťažlivá i pre ženy, ktoré ocenia najmä jej hrejivosť. Svojmu nositeľovi vždy poskytne dotyk osobitosti a luxusu a dodá mu auru príťažlivej vrelej sily. Nie div, že Bois du Portugal bol obľúbeným parfémom samotného Franka Sinatru.

  Parfémovanú vodu Creed Bois du Portugal ocenia najmä muži, ktorí majú radi orientálno-drevité vône. Navždy si získa milovníkov majstrovsky komponovaných parfémov so skrytými hĺbkami a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Bois du Portugal sa hodí na deň i na večer. Najviac ho oceníte v chladných mesiacoch, keď vás príjemne zahreje.

  Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantným balením, ktoré je moderným spracovaním historického odkazu. Ako je tomu pri mnohých parfémoch Creed, i na flakóne Bois du Portugal sa objavuje slovo „millesime“, ktoré je puncom kvality. Znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Balenie doplňuje krásna svetlá škatuľka so zlatými prvkami.

  Creed Bois du Portugal - luxusná a osobitá vôňa, ktorú miloval Frank Sinatra.

  Čo je to tester? Testery sa bežne používajú v kamenných parfumériách, aby si na nich mohli zákazníci vyskúšať, ako parfém vonia. Keďže tester nie je primárne určený na voľný predaj pre koncového zákazníka, nebýva jeho vyhotovenie tak farebné a honosné. Tester sa od klasického produktu líši iba tým, že býva balený v bielej krabičke bez potlače, prípadne je celkom bez obalu a väčšinou nemáva ochranné viečko rozprašovača. Ak teda chcete vôňu len pre seba a krabičku nepotrebujete, tester je ideálnou voľbou. V prípade, že sa jedná o darček, je vhodnejšie klasické balenie.

  Hore

  O značke Creed

  Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna. Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone. Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku. Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality. Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte. Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

  Hore

  Recenzie Creed Bois Du Portugal

  Čo si o Creed Bois Du Portugal myslíte vy?

  Položky označené hviezdičkou * sú povinné.


  Hodnotenie *

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "

  1 2 3 4 5 0 - najhoršie, 5 - najlepšie "  Menu