Creed Fantasia De Fleurs

parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Creed Fantasia De Fleurs parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
Creed Fantasia De Fleurs parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Kód: CRE0220 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Vyberte si v košíku z našej ponuky skvelých letných darčekov k nákupu čohokoľvek nad 40 €.
Creed Fantasia De Fleurs
parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Popis parfému Creed Fantasia De Fleurs

Creed Fantasia de Fleurs je kvetinová vôňa pre ženy s výrazným akordom ruže. Táto parfémovaná voda pochádza z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Parfémovaná voda Fantasia de Fleurs patrí medzi pravé klenoty značky Creed. Pôvodne bola vytvorená Henrym Creedom, špičkovým návrhárom vôní z tretej generácie Creedovcov, pre Alžbetu Bavorskú, preslávenú okrem iného svojou krásou a štýlom. Dvorné dámy údajne každý deň tri hodiny česali až po členky dlhé vlasy tejto slávnej rakúskej cisárovnej a korunovanej uhorskej kráľovnej známej pod prezývkou Sissi a kráľovský účes na záver ozdobili šperkami a navoňali parfémom Fantasia de Fleurs.

Creed Fantasia de Fleurs je výnimočnou zmesou tých najlepších bulharských ruží a extraktov z koreňov florentských kosatcov. Vonná kompozícia tejto bohatej kvetinovej parfémovanej vody sa v hlave otvára tónmi bergamotu, srdce tvoria už zmienené akordy ruže a kosatca a základ extrakt ambry. Celková aróma evokuje prechádzku tajnou kráľovninou záhradou a dokonale stelesňuje obraz slávnej Sissi.

Parfémovanú vodu Creed Fantasia de Fleurs ocenia najmä ženy, ktoré majú rady bohaté kvetinové vône. Navždy si získa milovníčky opojných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere. Fantasia de Fleurs sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojej nositeľke vždy poskytne opojný dotyk kráľovskej výnimočnosti a dodá jej auru vznešenosti a vycibrenosti.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Ako je to pri mnohých parfémoch Creed, i na nesmierne štýlovom luxusnom flakóne Fantasia de Fleurs sa objavuje slovo „millesime“, ktoré je puncom kvality. Znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Balenie doplňuje sofistikovane krásna svetlá škatuľka so zlatými a kráľovsky červenými prvkami.

Creed Fantasia de Fleurs - opojná bohatá kvetinová vôňa vytvorená pre cisárovnú Sissi.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
ruža
Základ
pravá ambra
Druh vône
kvetinová

Hodnotenie Creed Fantasia De Fleurs

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!