Creed Fleurissimoparfumovaná voda tester pre ženy

1×
Creed Fleurissimo parfumovaná voda tester pre ženy
Creed Fleurissimo parfumovaná voda tester pre ženy
75 ml

Kód: CRE0177 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Creed Fleurissimo
Zloženie

Creed Fleurissimo - opojná bohatá kvetinová vône vytvorená pre Grace Kelly.  

Parfémovaná Fleurissimo patrí medzi pravé klenoty značky Creed. Fleurissimo vznikla ako esenciálny doplnok pre svadobný deň americkej herečky Grace Kelly. Táto krásna kvetinová vôňa je nádherná zmes hollywoodskeho lesku a kráľovskej kvality. Bola stvorená, aby dokonale pasovala ku kytici nevesty.

Fleurissimo je luxusná kvetinová vôňa, medzi ktorej akordy patrí bergamot, tuberóza, bulharské ruže, fialky, florentský kosatec a ambra. Výroba Creed Fleurissimo sa začala v roku 1956 a stojí za ňou James Henry Creed z piatej generácie Creedov.

Parfémovanú vodu Creed Fleurissimo ocenia najmä ženy, ktoré majú rady bohaté kvetinové vône. Navždy si získa milovníčky opojných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus v skutočne nebývalej miere.

Fleurissimo sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojej nositeľke vždy poskytne opojný dotyk kráľovskej výnimočnosti a dodá jej auru vznešenosti a vycibrenosti. Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a krásnym balením.

Každá vôňa Creed je unikát
Značka Creed používa vo svojich niche parfémoch vysoký podiel prírodných zložiek. Nestálosť klimatických a sezónnych podmienok pri získavaní ingrediencií má za následok premenlivosť ich vlastností, ako je výsledná aróma alebo farba. Toto často vedie k jemnej variácii celej vonnej kompozície aj jej sfarbenia.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
kosatec, lístky fialky, ruža, tuberóza
Základ
ambra
Druh vône
kvetinová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Fleurissimo

2.0
1
Zobraziť hodnotenie podľa vlastností
vzhľad flakónu
výdrž vône
intenzita
celkový dojem