Creed Fleurs De Gardeniaparfumovaná voda tester pre ženy

Creed Fleurs De Gardenia parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
Creed Fleurs De Gardenia parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml
parfumovaná voda tester pre ženy 75 ml

Kód: CRE0275 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Creed Fleurs De Gardenia

Creed Fleurs De Gardenia je kvetinová vôňa pre ženy. Táto parfémovaná voda pochádza z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Kvetinová parfémovaná vône pre ženy Creed Fleurs De Gardenia je zmyselným opojením ľudskej duše a čuchových zmyslov. Kompozícia založená na čerstvých tónoch, ktoré vnesú radosť do života akejkoľvek dámy. Nová a unikátna esencia plná korenistých zložiek, ktoré sa stanú vašou osobnou vizitkou.

Creed Fleurs De Gardenia je parfémovaná voda pre ženy, ktoré sa rady oddávajú lahodným vôňam kvetinového charakteru. Do rozkvitnutých záhrad vás môžu preniesť ingrediencie, ako je ružový jazmín, pivonka alebo cédrové drevo.

Flakónik parfémovanej vody pre ženy Creed Fleurs De Gardenia pôsobí originálnym dojmom a je ovenčený fialovou farbou. Kreatívne spracovanie, ktoré vám napovie životnú cestu. Tá vedie cez omamnú vonnú kompozíciu plnú hrejivého prekvapenia. Užívajte si ho plnými dúškami.

Zloženie

Hlava
čierne ríbezle, galbanum, ružové korenie
Srdce
gardénia, jazmín, konvalinka, pivonka, ruža
Základ
céder, pačuli, pižmo
Druh vône
kvetinová, zelená

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Fleurs De Gardenia

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!