Creed Green Irish Tweedparfumovaná voda pre mužov

6×
Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov
Creed Green Irish Tweed parfumovaná voda pre mužov
Doprava zadarmo
Odporúčaná maloobchodná cena
230,00

Ušetríte 16%
100 ml
193,00

Kód: CRE3887 | Na sklade
1
Zásielkovňa
už zajtra pondelok 6. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra pondelok 6. 7. 2020

Popis parfému Creed Green Irish Tweed
Zloženie

Klasika nikdy nevyjde z módy. A klasická je aj parfumovaná voda pre mužov Creed Green Irish Tweed. Elegantne sa v nej snúbi lesná čerstvosť s čistou mužnosťou. Je dokonalá na prechádzku írskym vidiekom a takisto sa skvele hodí ako módny doplnok na červený koberec. Svojmu nositeľovi padne ako na mieru ušitý oblek a nezmazateľne sa mu vryje do pamäti.

  • drevitá, svieža vôňa
  • pre klasického džentlmena
  • hodí sa na celoročné nosenie aj na špeciálne príležitosti

Zloženie vône
Najprv vo vôni ucítite svieži citrón, indickú verbenu a dotyk osviežujúcej mäty. Vzápätí sa prejaví osobnosť tejto parfumovanej vody a vy rozpoznáte jemnú vôňu lístkov fialky. V poslednej fáze sa dostane na povrch zamatový florentský kosatec sprevádzaný hrejivým santalovým drevom a ambrou, ktoré objímu vaše zmysly rovnako ako padnúce tvídové sako.

Príbeh vône
Vôňa Creed Green Irish Tweed je najznámejšou a najpredávanejšou parfumovanou vodou značky Creed. Jej vonná kompozícia dokonale evokuje sviežosť írskej prírody: čerstvo pokosenú trávu, jarnú lúku, letné kvetiny aj bylinky osviežené jemným morským vánkom.

Táto aj všetky ďalšie vône z dielne Creed sú tvorené jedinečným procesom infúzie. Každá ingrediencia je vážená, miešaná a macerovaná ručne s úctou k tradícii. Vôňu Creed Green Irish Tweed vytvoril Olivier Creed v roku 1985.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, mäta, verbena
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
lístky fialky
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
kosatec, pravá ambra, santalové drevo
Druh vône
kvetinová, drevitá

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Green Irish Tweed