Creed Original Santal

parfumovaná voda tester unisex 120 ml

Creed Original Santal parfumovaná voda tester unisex 120 ml
Creed Original Santal parfumovaná voda tester unisex 120 ml
120 ml

Kód: CRE0148 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Creed Original Santal
120 ml

Popis parfému Creed Original Santal

Original Santal je orientálna aromatická vôňa pre ženy a mužov unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Parfémovaná voda Creed Original Santal ponúka bohatú vôňu inšpirovanú vznešenou a duchovnou nádherou Indie.

Moderná parfémovaná voda Creed Original Santal, v ktorej sa stretávajú spirituálne krásy exotickej Indie, je spoločným dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov a Erwina Creeda zo siedmej generácie. Vonná kompozícia majstrovsky kombinuje esenciu dreva indických santalových stromov s ďalšími čistými prvkami známymi pre svoju ušľachtilo nádhernú vôňu, duchovnú silu a upokojujúcu moc.

Creed Original Santal sa v hlave otvára akordmi koriandra, borievok, škorice a santalového dreva. V srdci zavonia rozmarín, zázvor, levanduľa a horký pomarančovník a základ pozostáva z tónov tonka bôbov a vanilky. Celková aróma parfémovanej vody Original Santal úchvatne spája aromatické, drevité a svieže a hrejivo korenisté stránky s ľahkou balzamovosťou a horko-sladkým zmyselným dotykom škorice. Červená ako rubíny, parfémovaná voda Creed Original Santal pomáha svojmu nositeľovi dosiahnuť vnútorný pokoj.

Bohatá, upokojujúca a duchovným charakterom nabitá parfémovaná voda Creed Original Santal sa hodí pre celoroční nosenie cez deň i navečer. Navždy si získa srdce žien a mužov, ktorí majú radi orientálne aromatické vône. Svojho nositeľa vždy zahalí do bohatej exotickej arómy a pomôže mu zvládnuť i ten najnáročnejší deň. Vyskúšať by ju mal tiež každý, kto dokáže oceniť skutočnú kvalitu založenú na mnohoročnej tradícii.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Okúzľujúci flakón Original Santal v rubínovej farbe prechádzajúci do čistej čírosti dokonale vizuálne stvárňuje svoj vonný obsah. Vyskúšajte parfémovanú vodu od výnimočnej dynastickej značky so slávnou históriou a zamilujte sa do nádhernej bohatej orientálnej vône, ktorá vám prináša duchovnú silu z ďalekej Indie.

Creed Original Santal - bohatá orientálna vôňa plná pokojnej sily a duchovného charakteru.

Zloženie

Hlava
jalovec, koriander, santalové drevo, škorica
Srdce
petitgrain, rozmarín, zázvor
Základ
fazule tonka, vanilka
Druh vône
drevitá, orientálna

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Original Santal

Pridať novú recenziu

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!