Creed Pure White Cologneparfumovaná voda unisex

Creed Pure White Cologne parfumovaná voda unisex
Creed Pure White Cologne parfumovaná voda unisex
Doprava zadarmo
75 ml
288,00

Skryť produkty so špeciálnou zľavou
Kód: CRE3795 | Viac než 5 ks na sklade
1
Večerné doručenie
už zajtra pondelok 6. 4. 2020

Popis parfému Creed Pure White Cologne
Zloženie

Pure White Cologne je svieža citrusová aromatická vôňa pre ženy a mužov z kolekcie Royal Exclusives, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Creed Pure White Cologne, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je ako na mieru šitý anglický oblek v charakteristickom štýle slávnej viktoriánskej éry. Citrusová zmes vo vývoji parfémovanej vody Pure White Cologne ustupuje ľahkej sladkosti a púdrovej elegancii, evokujúcej jemný opar nad Londýnom v hmlistom dni.

Vonná kompozícia Creed Pure White Cologne sa v citrusovej hlave otvára akordmi citróna, bergamotu a grapefruitu. V srdci zavonia galbanum, hruška a listy pomarančovníka a základ pozostáva z tónov ambry, svetlého pižma a ryžového púdru. Celková aróma, nápadito prepájajúca dominantnú citrusovú stránku so zelenými, ovocnými a púdrovými aspektmi, je bohatá a okúzľujúca. Ako už naznačuje názov, parfémovaná voda Pure White Cologne, inšpirovaná klasickou kolínskou vodou, predstavuje motív sviežej elegancie v nádhernej a čistej podobe.

Creed Pure White Cologne ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi svieže citrusové aromatické vône. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Pure White Cologne sa najviac hodí na denné nosenie v teplejších mesiacoch. Svojho nositeľa zahalí do sviežej, klasicky elegantnej arómy a spoľahlivo upúta obdivnú pozornosť okolia.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Flakóny vôní z kolekcie Creed Royales Exclusives, vyrobené z ručne fúkaného skla od slávnych sklárov z Groupe Pochet, sú priam umeleckým dielom. Flakón Pure White Cologne zdobia zlaté logá značky Creed a elegantný uzáver.

Creed Pure White Cologne - svieža citrusová vôňa, inšpirovaná anglickým štýlom viktoriánskej doby.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
citrón, sicílsky bergamot
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
galbanum, neroli, hruška
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
biele pižmo, pravá ambra, ryža, púdrové tóny
Druh vône
citrusová, aromatická

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Pure White Cologne

tracking pixel