Creed Royal Mayfairparfumovaná voda unisex

Creed Royal Mayfair parfumovaná voda unisex
Creed Royal Mayfair parfumovaná voda unisex
75 ml

Kód: CRE3664 | Tento produkt nie je momentálne k dispozícii

Stráženie dostupnosti produktu

Radi Vás budeme informovať e-mailom, až produkt naskladníme. Samozrejme, je len na vás, či ponuku využijete.

Odoslaním súhlasíte so spracovaním e-mailu spoločnosťou Notino s.r.o. s cieľom informovania o dostupnosti konkrétneho produktu. Máte právo svoj súhlas kedykoľvek odvolať. Viac informácií v zásadách spracovania osobných údajov.
Darček pre vás
Nakúpte nad 50 € a vyberte si svoj perfektný darček v košíku. Akcia platí do vypredania zásob.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Creed Royal Mayfair
Zloženie

Royal Mayfair je svieža zelená vôňa pre ženy a mužov z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Creed Royal Mayfair, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je vôňou s dlhou a významnou históriou. Táto parfémovaná voda je výrazne inšpirovaná vôňou vytvorenou na zákazku pre knieža z Windsoru. O necelé storočie neskôr bola vydaná verejne, stala sa jednou z najvyhľadávanejších vôní značky a dočkala sa hneď niekoľkých reedícií. V súčasnosti je dostupná pod menom odkazujúcim tak k svojmu kráľovskému pôvodu, ako aj súčasne k londýnskemu butiku značky Creed vo štvrti Mayfair.

Vonná kompozícia Creed Royal Mayfair sa v hlave otvára akordmi britského ginu, jamajskej limetky a borovice zo Škótskej vysočiny. V srdci zavonia špeciálna ruža kniežaťa z Windsoru a základ pozostáva z tónov bahamského pomaranča, kanadského cédra a rakúskeho eukalyptu. Celková aróma, nádherne prepájajúca drevité a aromatické stránky s citrusovými, ružovými a gáfrovými aspektmi, je svieža zelená, vycibrene elegantná a odvážna. Parfémovaná voda Royal Mayfair dokonale dokazuje svoju vznešenú históriu i inšpiráciu súčasnou londýnskou módnou ikonou, štvrťou Mayfair.

Parfémovanú vodu Creed Royal Mayfair ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi svieže zelené vône s výraznou drevitou a aromatickou stránkou. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Royal Mayfair sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok. Svojho nositeľa zahalí do osviežujúcej a kráľovsky vycibrenej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Elegantne tvarovaný flakón zdobí nádherný uzáver a doplňuje sofistikovane krásna svetlá škatuľka sa zlatistými ozdobnými prvkami.

Creed Royal Mayfair - svieža, moderne elegantná a odvážna vôňa oslavujúca vycibrený štýl.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
borovica, gin, limetka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
ruža
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pomaranč, eukalyptus, céder
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Royal Mayfair