Creed Royal Oudparfumovaná voda tester unisex

Creed Royal Oud parfumovaná voda tester unisex 75 ml
Creed Royal Oud parfumovaná voda tester unisex 75 ml
75 ml

Kód: CRE0119 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Creed Royal Oud
Zloženie

Royal Oud je bohatá orientálna vôňa pre ženy a mužov z dielne unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Parfémovaná voda Creed Royal Oud ponúka dotyk nádhery palácového života, perzského a parížskeho.

Creed Royal Oud je dielom Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov. Inšpiráciou mu boli základné prvky kráľovského perzského paláca - drevo, koža, mramor a zlato. Ako už napovedá názov, parfémovaná voda Royal Oud ponúka priam kráľovsky luxusnú vôňu, vystavenú okolo ústredného akordu dreva oud, vzácneho dreva stromu aquilárie, úchvatnej suroviny s nezameniteľnou arómou, nazývanej aj orlie či agarové drevo.

Vonná kompozícia Creed Royal Oud sa v hlave otvára akordmi kalábrijského citróna, ružového korenia a sicílskeho bergamotu. V srdci zavonia céder, galbanum a angelika a základ pozostáva z tónov pižma, santalového dreva a, samozrejme, dreva oud. Celková aróma, nádherne prepájajúca dominantné drevité stránky s pižmovými, citrusovými a pudrovitými aspektmi, je štýlová, hrejivá a skutočne kráľovsky výnimočná. Parfémovaná voda Royal Oud predstavuje nádherný kaleidoskop vôní, v ktorom je silu dodávajúci oudový akord majstrovsky začlenený do dokonale vyváženej kompozície.

Parfémovanú vodu Creed Royal Oud ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi moderne poňaté orientálne vône s výraznou stránkou vzácnych driev a s agarovým drevom v hlavnej role. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu, luxus a unikátnosť v skutočne nebývalej miere. Royal Oud sa hodí na deň i na večer, a to po celý rok, najlepšie však vynikne v chladnejších mesiacoch. Svojmu nositeľovi vždy poskytne luxusný dotyk atmosféry kráľovských palácov a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Ako je to pri mnohých parfémoch Creed, i na nesmierne štýlovom luxusnom flakóne Royal Oud sa objavuje slovo „millesime“, ktoré je puncom kvality. Znamená totiž, že na výrobu parfému boli použité tie najlepšie suroviny z daného roku. Balenie doplňuje sofistikovane krásna svetlá škatuľka so zlatými prvkami.

Creed Royal Oud - moderné a prepychové poňatie vône dreva oud, inšpirovanej kráľovskými palácmi.

Zloženie

Hlava
bergamot, citrón, ružové korenie
Srdce
angelika, céder, galbanum
Základ
agar, pižmo, santalové drevo
Druh vône
orientálna

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Royal Oud

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!