Creed Sublime Vanilleparfumovaná voda unisex

Creed Sublime Vanille parfumovaná voda unisex
Creed Sublime Vanille parfumovaná voda unisex
75 ml
304,90

Kód: CRE3793 | Viac než 5 ks na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Creed Sublime Vanille
Zloženie

Sublime Vanille je orientálna vanilková vôňa pre ženy a mužov z kolekcie Royal Exclusives, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Parfémovaná voda Creed Sublime Vanille, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je oslavou jednej z najobľúbenejších parfumérskych surovín - vanilky. Predstavuje ju vo vyzývavom spojení s tonka bôbmi, ozvláštnenou iskrivými citrusovými tónmi. Výsledkom je univerzálna, jemne orientálna a ľahko gurmánska vôňa, vhodná tak pre zarytých milovníkov vanilkových parfémov, ako aj pre nových obdivovateľov tejto veľmi špecifickej parfumérskej suroviny. Ako uvádzajú zástupcovia značky, tí, ktorí sa stretnú so Sublime Vanille, nedokážu odolať jej hypnotickému kúzlu a radi podliehajú jej opojnej dekadentnosti.

Vonná kompozícia Creed Sublime Vanille sa v hlave otvára akordmi vanilky z afrických ostrovov a tonka bôbov. V srdci zavonia biely bergamot a citrón a základ pozostáva z tónov bergamotu a toho najdrahšieho pižma z Vietnamu (Tonkin musk). Celková aróma, nápadito prepájajúca vanilkové, citrusové a aromatické stránky so sladkými, pudrovitými a balzamovými aspektmi, je súčasne lahodná, jemná a opojná.

Creed Sublime Vanille ocenia najmä ženy a muži, ktorí majú radi jemné orientálne vanilkové vône. Navždy si získa milovníkov a milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu a luxus. Sublime Vanille sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok. Svojho nositeľa zahalí do lahodnej, opojnej a absolútne neodolateľnej vanilkovej arómy a spoľahlivo mu zaistí obdivnú pozornosť okolia.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Flakóny vôní z kolekcie Creed Royales Exclusives, vyrobenej z ručne fúkaného skla od slávnych sklárov z Groupe Pochet, sú priam umeleckým dielom. Flakón Sublime Vanille zdobia zlaté logá značky Creed a elegantný uzáver.

Creed Sublime Vanille - vanilka v originálnej, jemnej orientálnej kompozícii s tonka bôbmi a citrónom.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
vanilková orchidea, bourbon vanilka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
fazule tonka
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
pižmo, citrón, bergamot
Druh vône
orientálna

O značke Creed

p>Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Sublime Vanille