Creed Tubéreuse IndianaParfumovaná voda pre ženy bez rozprašovača

Creed Tubéreuse Indiana Parfumovaná voda pre ženy 250 ml bez rozprašovača
Creed Tubéreuse Indiana Parfumovaná voda pre ženy 250 ml bez rozprašovača
Parfumovaná voda pre ženy 250 ml bez rozprašovača

Kód: CRE0225 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Darček pre vás
Pri nákupe nad 50 € si v košíku môžete vybrať až z 12 skvelých produktov.
Darček pre vás
Darček pre vás
Darček pre vás

Popis parfému Creed Tubéreuse Indiana

Tubereuse Indiana je bohatá kvetinová vôňa pre ženy z kolekcie Royal Exclusives, unikátnej, luxusnej, dynastickej a súkromnej parížskej značky nikových (niche) parfémov Creed. Značka Creed sa okrem výnimočnej tradície odovzdávanej z otca na syna už od roku 1760 a slávnej histórie (vyše 250 rokov tvorby neobyčajných vôní pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom) pýši aj využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov.

Parfémovaná voda Tubereuse Indiana, dielo Oliviera Creeda, špičkového návrhára vôní zo šiestej generácie dynastie Creedovcov, je ódou na tuberózu, kvetinu cenenú tradičnou ajurvédskou medicínou pre svoju schopnosť podporiť emocionálnu hĺbku, vyrovnanosť a umeleckú inšpiráciu. Táto v noci rozkvitajúca kvetina, používaná po celom svete pri spirituálnych rituáloch a meditácii, sa vyznačuje hlbokou a súčasne zmyselnou vôňou.

Skôr minimalistická vonná kompozícia Creed Tubereuse Indiana sa v hlave otvára akordmi bergamotu, v srdci zavonia tuberóza a základ pozostáva z tónov vanilky a ambry. Celková aróma, prepájajúca dominantnú vôňu tuberózy s živočíšnymi, ambrovými a vanilkovými aspektmi, je zmyselná, exotická, okúzľujúca, oduševnená a plná charakteru. Definovaná charakteristickou vôňou tuberózy, tajuplná, až mystická parfémovaná voda Creed Tubereuse Indiana zahalí nositeľku do jemného a súčasne vášnivého oparu, dokonalého pre kúzelné večery alebo sladké sny.

Parfémovanú vodu Creed Tubereuse Indiana ocenia ženy, ktoré majú rady bohaté, biele kvetinové vône, najmä tie s tuberózou v hlavnej role. Navždy si získa milovníčky výnimočných, majstrovsky komponovaných parfémov a, samozrejme, každého, kto dokáže oceniť kvalitu, luxus a unikátnosť v skutočne nebývalej miere. Tubereuse Indiana sa hodí na denné i večerné nosenie po celý rok.

Okrem úchvatných vôní zaujmú všetky parfémy značky Creed aj svojím výnimočným a elegantne krásnym balením. Originálny flakón Tubereuse Indiana, odkazujúci najmä svojím neobvyklým uzáverom k spirituálne liečivému, ajurvédskemu významu tuberózy, doplňuje elegantná biela škatuľka so zlatými ozdobnými prvkami.

Creed Tubereuse Indiana - bohatá, hlboká a zvodná kvetinová vôňa s tuberózou v hlavnej role.

Zloženie

Hlava
bergamot
Srdce
tuberóza
Základ
ambra, vanilka
Druh vône
iné

O značke Creed

Značka Creed viac ako 250 rokov vytvára neobyčajné vône pre kráľovské rodiny a ďalších náročných zákazníkov s vycibreným vkusom. Od roku 1760, keď ju v Londýne založil James Henry Creed, sa už po sedem generácií odovzdáva z otca na syna.
Značka Creed je okrem svojej dlhej a známej histórie unikátna tiež využívaním starovekej techniky spracovávania vzácnych materiálov vybraných pre výrobu svojich bezkonkurenčných parfémov. Na mieru vytvorené vône od Creed používali aj historické osobnosti ako kráľovná Viktória, cisár František Jozef a jeho manželka „Sissi“, Sir Winston Churchill alebo prezident John F. Kennedy. V súčasnosti prevzali „štafetu“ hviezdnych priaznivcov značky Creed napríklad Robert de Niro alebo Sylvester Stallone.
Creed súčasne zostáva aj naďalej tiež značkou kráľovských rodín. Parfém Creed používa napríklad Kate Middleton. Značka dnes sídli neďaleko Paríža a svoju pôsobnosť rozšírila okrem iného aj do Spojených štátov, kde bol otvorený obchod na Manhattane v roku 2010, pri príležitosti 250. výročia jej vzniku.
Creed uprednostňuje prírodné suroviny najvyššej kvality pred lacnejšími syntetickými alternatívami. Olivier Creed a jeho syn Erwin Creed osobne vyhľadávajú po celom svete tie najčistejšie a vône z nich vyrábajú ručne podľa tradície značky. Olivier a Erwin Creed si zakladajú na rodinnosti podniku a svojej úplnej oddanosti vytváraniu parfémov najvyššej kvality a originality.
Ponuka značky Creed zahŕňa pánske, dámske aj unisex vône, balené v elegantných flakónoch, ktoré sú moderným spracovaním historického odkazu. Medzi tie najslávnejšie parfémy Creed patrí Green Irish Tweed z roku 1985, vytvorený Olivierom Creedom v štýle fougère (vône papradia). V posledných rokoch obrovský úspech zaznamenala ovocno-pižmová vôňa Creed Aventus, inšpirovaná dramatickým životom Napoleona Bonaparte.
Značka Creed, to je umenie vo vytváraní parfémov, absolútny luxus, nadčasovosť a moderný prístup k historickému dedičstvu.  

Recenzie Creed Tubéreuse Indiana

Tento produkt zatiaľ nikto nehodnotil, buďte prvý!