Curaprox Be You Rising Starkozmetická sada III. unisex

Curaprox Be You Rising Star kozmetická sada III. unisex
Curaprox Be You Rising Star kozmetická sada III. unisex
kozmetická sada III. unisex
11,90

Kód: CUR01124 | Na sklade

Rising Star zubná pasta 70 ml + Yellow 5460 CS zubná kefka ultra soft

1
Kuriérom GLS
už zajtra štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
už dnes

Popis produktu Curaprox Be You Rising Star
Vlastnosti

Šťavnatý grapefruit a revitalizujúci bergamot v kombinácii so sviežim mentolom a pepermintom! Set zubnej pasty a kefky Curaprox [Be You.] Rising Star predstavuje zaručený spôsob, ako zaistiť, aby sa vaše ústa každé ráno s chuťou prebudili. Nech žije sviežosť!

Vlastnosti:

  • zubná pasta funguje na báze prírodného enzymatického bielenia
  • pomáha udržať dutinu ústnu bez nežiaducich baktérií
  • regeneruje zubnú sklovinu a je k nej mimoriadne šetrná
  • pomáha predchádzať vzniku zubného kazu
  • má jemnú príchuť grapefruitu s bergamotom
  • kefka s ultra mäkkými vláknami

Zloženie:

  • fluorid sodný – účinkuje ako prevencia zubného kazu
  • mentolové perličky – zaisťujú dlhotrvajúcu sviežosť
  • provitamín B, pupočník, echinacea
  • bez obsahu SLS

Vlastnosti

Typ sady
darčeková sada

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Be You Rising Star