Curaprox Black is Whitesonická elektrická zubná kefka s bieliacim účinkom

Curaprox Black is White sonická elektrická zubná kefka s bieliacim účinkom
Curaprox Black is White sonická elektrická zubná kefka s bieliacim účinkom
162,80

Kód: CUR02101 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 24. 9. 2020
Osobný odber
streda 23. 9. 2020

Popis produktu Curaprox Black is White
Vlastnosti

Dosiahnite krásne biele zuby aj bez zbytočných chemických procedúr. Sonická elektrická zubná kefka s bieliacim účinkom Curaprox Toothbrush Hydrosonic Black Is White s hlavicou z uhlíkových vlákien zaistí šetrný bieliaci účinok počas každodenného čistenia zubov. Sonická kefka v sebe kombinuje elegantný vzhľad spolu s najmodernejšou technológiou čistenia pomocou jemných vibrácií. Ergonomický tvar tela kefky dobre sadne do ruky a spolu s jednoduchým, intuitívnym ovládaním iba jedným tlačidlom sa stane vaším obľúbeným spoločníkom pri zubnej hygiene.

Sonická kefka Curaprox Black is White bola vyvinutá v spolupráci s odborníkom na dentálnu hygienu. Hlavica kefky je vyrobená z inovatívnych uhlíkových vlákien CUREN®, ktoré jemne odstraňujú nežiaduce zafarbenie zubov bez poškodenia skloviny. Jednotlivé vlákna sú usporiadané do tvaru kvapky tak, aby zaistili optimálne čistenie každého jednotlivého zuba vrátane ťažko prístupných miest. Vďaka podpore hydrodynamického čistenia dokáže kefka vyčistiť aj medzizubné priestory.

Vlastnosti:

 • hlavica kefky z uhlíkových vlákien šetrne bieli zuby pri každom čistení
 • vďaka hydrodynamike čistí aj medzizubné priestory
 • vhodná aj na použitie so zubným strojčekom alebo zubnými implantátmi
 • usporiadanie vlákien v tvare kvapky pre optimálne vyčistenie každého zuba
 • má intuitívne ovládanie
 • štýlový, matný dizajn
 • ergonomicky tvarovaný

Technická špecifikácia:

 • 3 úrovne čistenia: štart (22 000 kmitov/min.), clean (32 000 kmitov/min.) a smile (42 000 kmitov/min.)
 • po plnom nabití vydrží 2 týždne používania (4 minúty denne)
 • telo kefky je kompatibilné so všetkými kefkovými hlavicami Curaprox

Balenie tiež obsahuje:

 • 2× hlavica kefky z uhlíkových vlákien
 • USB nabíjačka
 • cestovné puzdro
 • návod

Vlastnosti

Typ napájania
akumulátorový
Účinok
bielenie

O značke Curaprox

p>Kozmetika Curaprox | Curaprox – švajčiarska precíznosť v dentálnej starostlivosti. Curaprox je značka špičkových nástrojov pre zubnú hygienu, vyvíjaných švajčiarskou spoločnosťou priekopníckych odborníkov na orálne zdravie a individuálnu dentálnu preventívnu starostlivosť, Curaden International AG, v spolupráci s dentálnymi odborníkmi na výučbu, výskum a prax.
Spoločnosť Curaden sa už desiatky rokov zameriava predovšetkým na výrobu a vývoj kvalitných zubných a medzizubných kefiek, pričom hlavnými bodmi jej filozofie sú perfektne čisté zuby, efektívne čistenie zubov bez poranenia a partnerstva s najlepšími špecialistami v odbore.
Komplexný rad zubných kefiek Curaprox zahŕňa kefky na čistenie viditeľných miest zubov s rôznym stupňom tvrdosti a počtu štetín podľa špecifických potrieb zubov, napríklad citlivých, širokú škálu medzizubných kefiek či kefky vyvinuté špeciálne pre deti.
Manuálne zubné kefky Curaprox nemajú obvyklé nylonové vlákna, ale patentované CUREN® vlákna, ktoré sú až neskutočne jemné a nežné. Vďaka jemnosti vlákien sú tieto kefky atraumatické, čiže bez rizika poranenia pri používaní, hustota vláken zabezpečuje najvyššiu efektivitu, malá, kompaktná a mierne šikmá hlavička kefky umožňuje ľahký prístup ku všetkým miestam, ktoré treba vyčistiť, a osemhranná rukoväť zaistí správny uhol držania kefky pri čistení.
Aj medzizubné kefky Curaprox sú nesmierne efektívne a šetrné. Kombinujú ultrajemné patentované vlákna, ktoré sa v medzizubnom priestore rozvinú, s tenkým chirurgickým drôtikom, a tak dôkladne vyčistia celý medzizubný priestor bez poškodenia ďasna, ktoré môže spôsobiť napríklad zubná niť. Na šetrnosť myslí Curaden, samozrejme, ešte o to viac u detí, a tak sú kefky pre deti CURAkid dokonalé a nežné nástroje prvej ústnej hygieny pre batoľatá a malé deti a ústna hygiena je s nimi zábavná a príjemná.
Cieľom značky Curaprox je udržať zuby zdravé po celý život.  

Recenzie Curaprox Black is White