Davidoff Championtoaletná voda pre mužov

19×
Davidoff Champion toaletná voda pre mužov
Davidoff Champion toaletná voda pre mužov
Doprava zadarmo
54,00

Ušetríte 54%
50 ml
24,90

Kód: DDF0116 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
streda 19. 2. 2020
Osobný odber
streda 19. 2. 2020
  • Popis parfému
  • O značke
  • Recenzie

Popis parfému Davidoff Champion
Zloženie

Toaletná voda Davidoff Champion vyjadruje skrytý potenciál každého muža, ktorým je víťazstvo a sila. Vôňa je špeciálne vytvorená pre mužov, ktorí radi prekonávajú výzvy každodenného života a vedia, že mať svoj cieľ je hlavným pilierom úspechu.

  • aromaticky-drevitá vôňa
  • pre sebavedomého ambiciózneho muža
  • vhodná predovšetkým na denné nosenie

Zloženie vône
Úvodné tóny bergamotu s citrónom prinášajú okamžité osvieženie. V srdci vône sa nachádza energetická esencia, v ktorej sa snúbi galbanum s aromatickou šalviou. V základe vône ucítite cédrové drevo s nádychom dubového machu, ktoré celkovej kompozícii pridávajú na mužnosti a príťažlivosti.

Príbeh vône
Mužná toaletná voda Champion jedinečne reprezentuje každodenný rituál muža, ktorý pracuje na svojej fyzickej i mentálnej sile. Z tejto myšlienky vychádza tiež vzhľad samotného flakónu, ktorý bol dômyselne navrhnutý v tvare pánskej činky. Vôňa bola uvedená na trh v roku 2010.

Zloženie

Hlava
citrón, bergamot
Srdce
šalvia muškátová, galbanum
Základ
dubový mach, céder
Druh vône
aromatická, drevitá

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Champion