Davidoff Cool Water Woman Meratoaletná voda pre ženy

1×
Davidoff Cool Water Woman Mera toaletná voda pre ženy
Davidoff Cool Water Woman Mera toaletná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
49,00

Ušetríte 54%
100 ml
22,50

Kód: DDF04194 | Na sklade
1
Zásielkovňa
pondelok 28. 9. 2020
Osobný odber
pondelok 28. 9. 2020

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Mera
Zloženie

Získajte pre seba nový zdroj sily. Dámska toaletná voda Davidoff Cool Water Woman Mera z vás za okamih urobí superhrdinku a neohrozenú bojovníčku z hlbín mora. Dovoľte intenzívnej sile sviežosti, aby sa vás zmocnila, a staňte sa legendou!

  • kvetinová vôňa s osviežujúcim citrusovým nádychom
  • limitovaná edícia na leto 2020
  • predstavená spolu s pánskou vôňou Davidoff Cool Water Aquaman

Zloženie vône
Vlnu sviežosti hneď v úvode vytvára vôňa zelenej mandarínky, ku ktorej sa krátko nato pridajú opojné kvetinové tóny magnólie. Mámenie zo sveta flóry však bude pokračovať ešte dlhšie. Sladká a šťavnatá vôňa tuberózy, ktorá sa prejaví ako posledná, vás nenechá na pochybách, že túto vôňu v lete jednoducho potrebujete.

Príbeh vône
Každý rok prichádza Davidoff Cool Water s limitovanou edíciou, ktorá vyzýva na to, aby ste sa odpútali od všetkých strachov a vydali sa v ústrety letnému dobrodružstvu. Na pozadí príbehu tejto vône sa objavuje Mera. Ženská sila vedľa legendárneho Aquamana dokonale stelesňuje charakter tejto sviežej kvetinovej toaletnej vody.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
zelená mandarínka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
magnólia
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
tuberóza
Druh vône
citrusová, kvetinová

O značke Davidoff

Nadčasová elegancia, prvotriedna kvalita a dôraz na každý detail. To je značka Davidoff, ktorá odráža životnú filozofiu svojho zakladateľa Zina Davidoffa, veľkého džentlmena, pôžitkára a dobrodruha, ktorý vedel žiť skutočne naplno.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. O radosť zo života sa rád delil s ostatnými, a to aj prostredníctvom svojej tvorby. Na prvom mieste bola pre neho vždy kvalita, čo vidieť aj na jeho vôňach. Prvý parfém Davidoff uzrel svetlo sveta v roku 1984, teraz ich má značka na konte niekoľko desiatok.

Veľký úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá vo svete parfémov spôsobila doslova malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z vôní Davidoff a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou. Okrem ikonickej vône Davidoff Cool Water, ktorá je v ponuke v dámskej aj pánskej verzii, vyskúšajte napríklad pánsku toaletnú vodu Davidoff Adventure, Davidoff Champion, Davidoff The Game či starostlivosť po holení Davidoff. Dámy si pre zmenu prídu na svoje napríklad s parfumovanou vodou Davidoff Run Wild.

Recenzie Davidoff Cool Water Woman Mera1