Davidoff Cool Water Woman Intenseparfumovaná voda pre ženy

Davidoff Cool Water Woman Intense parfumovaná voda pre ženy
Davidoff Cool Water Woman Intense parfumovaná voda pre ženy
Odporúčaná maloobchodná cena
73,00

Ušetríte 51%
100 ml
35,50

Kód: DDF04089 | Na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 16. 7. 2020
Osobný odber
už zajtra streda 15. 7. 2020

Popis parfému Davidoff Cool Water Woman Intense
Zloženie

Nechajte prúdiť svojím telom energiu prichádzajúcu z mora. Len čo sa parfumovaná voda Davidoff Cool Water Woman Intense stretne s vašimi zmyslami, ovládne vás slastná vlna intenzívneho potešenia.

  • sladko tropická vôňa
  • pre zmyselnú a modernú ženu
  • bola uvedená v roku 2019

Zloženie vône
Exotické vonné esencie sa zmocnia vašich zmyslov hneď v úvode, v ktorom sa rozohrajú tóny šťavnatej zelenej mandarínky. Sladkosť zostáva aj naďalej v popredí, pretože sa začnú prejavovať akordy lahodného ovocia mangostana. Celú kompozíciu privádza do dokonalosti základ tvorený pestrou paletou tropických kvetov.

Príbeh vône
Dámsky variant parfumovanej vody Cool Water Intense vznikol preto, aby oslávil ženskosť a doprial ženám okamžitú dávku slastného potešenia. Vďaka ovocno-kvetinovej kompozícii sa mu to darí s exotickou šťavnatosťou.

Rovnako ako v prípade pánskej Cool Water Intense, aj variant pre ženy obsahuje esenciu zelených mandarínok, ktoré boli v súlade s vysokými etickými nárokmi ručne pozbierané v Brazílii. Svoju zmyselnú tvár prepožičala vôni modelka Vanessa Moody.

Zloženie

Tzv. vysoké tóny - rozvinú sa ihneď po aplikácii. Tvoria prvý dojem a sú spravidla veľmi intenzívne, odznievajú rýchlo.
Hlava
zelená mandarínka
Tzv. stredné tóny - Srdce nastupuje po niekoľkých minútach, po odznení hlavy. Vydrží obvykle 2-3 hodiny.
Srdce
exotické kvetinové tóny, mangostan
Tzv. nízke tóny - posledná a najdlhšia fáza parfému. Vydrží asi 4 hodiny, ale môže to byť i celý deň.
Základ
drevité tóny
Druh vône
ovocná, kvetinová

O značke Davidoff

Parfémy Davidoff nesú meno svojho zakladateľa Zina Davidoffa, prezývaného vo svojej dobe cigarový kráľ. Podnik s tabakom, ktorý Zino prevzal po otcovi, vstúpil však v 80. rokoch aj na trh s parfémami. Malá rodinná firma sa rýchlo rozrástla a značka Davidoff získala veľkú obľubu aj mimo rodného Švajčiarska.

Dnes v ponuke Davidoff nájdete niekoľko desiatok vôní, na ktorých tvorbe sa podieľali poprední svetoví parfuméri. Jednoznačne najväčší úspech dosiahla kolekcia Davidoff Cool Water, ktorá spôsobila vo svete parfémov priam malú revolúciu. Nezameniteľný charakter má však každá z Davidoff vôní a všetky vo vás prebudia túžbu žiť život s väčšou intenzitou.

Zino Davidoff bol sám majstrom umenia života. Precestoval celý svet, každý jeho deň bol dobrodružstvom a výzvou. To všetko premietol do svojej tvorby. Meno Davidoff znamená radosť, nadčasový štýl a chuť objavovať nové. Davidoff znamená prežiť život na maximum.

Recenzie Davidoff Cool Water Woman Intense