Davines OI Roucou Oil

skrášľujúci olej na vlasy

Davines OI Roucou Oil skrášľujúci olej na vlasy
Davines OI Roucou Oil skrášľujúci olej na vlasy
135 ml

Kód: DVS0022 | Tento tovar nie je momentálne k dispozícii
Davines OI Roucou Oil
135 ml

Popis produktu Davines OI Roucou Oil

Olej na vlasy Davines OI Roucou Oil poskytne vašim vlasom starostlivosť, ktorú si zaslúži. Vlasy budú po aplikácii hebké a plné lesku.

Vlastnosti:

  • zabraňuje krepovateniu vlasov
  • dodáva vlasom lesk
  • hydratuje a dodáva vlasom jemnosť
  • hĺbkovo vyživuje
  • viditeľne skrášľuje vlasy
  • chráni pred nepriaznivými vonkajšími podmienkami

Použitie:
Aplikujte na vlhké vlasy, najmä do dĺžok a končekov. Aplikujte na suché vlasy, najmä do dĺžok a končekov.

Vlastnosti

Konzistencia
olej
Typ vlasov
všetky typy vlasov

O značke Davines

Talianska vlasová kozmetika Davines poskytne vašim vlasom skutočne profesionálnu starostlivosť! Davines je talianska rodinná firma, ktorá bola založená v roku 1983 v Parme. Tu rodina Bolatti sprevádzkovala výskumné laboratórium vyrábajúce produkty vysokej kvality pre renomované kozmetické firmy.

Po desiatich rokoch zdokonaľovania a získavania skúseností v tomto odbore vznikla vlastná značka vlasovej kozmetiky Davines, ktorá ponúka zákazníkom nielen tie najlepšie vlasové produkty, ale kladie tiež dôraz na ohľaduplnosť k životnému prostrediu. Vlasová kozmetika Davines je plná čistých prírodných látok, ktoré intenzívne ošetrujú vlasy, obnovujú ich prirodzenú krásu a posilňujú ich odolnosť.

Značka Davines verí, že krása môže zachrániť svet. Motivuje ľudí, aby sa starali o seba, o prostredí, v ktorom žijú, a tiež o veci okolo seba. Firma dodržiava etický kódex vychádzajúci zo starovekej filozofie, ktorá pevne spája výrazy „krása“ a „dobro“. Dodržiavanie hodnôt tohto kódexu sa odráža v kvalite produktov a služieb Davines.

Firma sa tiež zapája do aktivít prispievajúcich k ochrane životného prostredia a pri výrobe svojich produktov sa snaží čo najviac minimalizovať dopady na životné prostredie.