Decléor Aroma Nutrition, suchý výživný olej na tvár, telo a vlasy | notino.sk

Decléor Aroma Nutrition

suchý výživný olej na tvár, telo a vlasy

Decléor Aroma Nutrition suchý výživný olej na tvár, telo a vlasy
Decléor Aroma Nutrition suchý výživný olej na tvár, telo a vlasy
Decléor Aroma Nutrition suchý výživný olej na tvár, telo a vlasy
43,50EUR
Zľava 38%
100 ml
26,90EUR

Kód: DEC0803 | Viac než 5 ks na sklade
ks
Večerné doručenie
už dnes
Osobný odber
už dnes

Vlastnosti

Konzistencia
suchý olej
Podľa problému pleti
hydratácia, výživa a dehydratácia
Typ oleja
zmesi olejov
Typ pleti
normálna až suchá
Typ pokožky
normálna až suchá
Typ vlasov
všetky typy vlasov
Vek
pre všetky vekové skupiny

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.  

Menu