Decléor Aroma Svelt

spevňujúci telový krém

Decléor Aroma Svelt spevňujúci telový krém
Decléor Aroma Svelt spevňujúci telový krém
s esenciálnymi olejmi a rastlinnými extraktami - Grapefruit 200 ml
49,80

Kód: DEC0889 | Viac než 5 ks na sklade
1
Kuriérom GLS
štvrtok 25. 7. 2019
Osobný odber
štvrtok 25. 7. 2019
Decléor Aroma Svelt
s esenciálnymi olejmi a rastlinnými extraktami - Grapefruit 200 ml | 49,80

Popis produktu Decléor Aroma Svelt

Telový krém Decléor Aroma Svelt ošetruje vašu pokožku a dodáva jej potrebnú výživu a dlhodobú hydratáciu.

Vlastnosti:

  • intenzívne vyživuje a zvláčňuje
  • dodáva pokožke zamatovú hebkosť
  • zlepšuje pružnosť pokožky a jej elasticitu
  • navracia pokožke komfort a vitalitu
  • navracia pokožke pružnosť
  • zjednocuje farebný odtieň

Použitie:
Naneste prípravok na čistú pokožku a jemne vmasírujte do úplného vstrebania. Používajte podľa potreby. Postupujte podľa priloženého návodu.

Vlastnosti

Konzistencia
krém
Typ oleja
esenciálne oleje
Typ pleti
pre všetky typy pleti
Typ pokožky
pre všetky typy pokožky

O značke Decléor

Príbeh značky Decléor sa začal písať v roku 1974, keď odvážny a zanietený tím pozostávajúci z lekára, učiteľa shiatsu, aromoterapeuta, fyzioterapeuta a odborníka na kozmetiku priviedol do oblasti starostlivosti o telo a krásu holistický prístup, vášeň a energiu.

Pôvodný názov značky, Cleor, odkazuje na zlatý kľúč (Clé en Or) odomykajúci chrám krásy. Jej zakladatelia uviedli na kozmetický trh neobvyklý prístup založený na harmonickom zjednotení vedomostí zo svojich rôznych odborov a na stopercentne čistých a prírodných produktoch bez farbív a konzervačných látok. Ich ultraaktívne séra čoskoro vystrelili značku medzi hviezdy kozmetických produktov.

Dnes je luxusná francúzska značka Decléor Paris najväčšou svetovou kozmetickou značkou v oblasti aromaterapie. Ženy z celého sveta, každého veku a kultúrneho zázemia si zamilovali túto značku vyznávajúcu holistický prístup ku kráse a prírodné ingrediencie.

Decléor pomáha dosiahnuť harmóniu so sebou samým a prostredím pomocou kombinácie vedeckých poznatkov energie rastlín s hlbokým porozumením vitálnych energií tela. Ponúka unikátny systém starostlivosti o krásu založený na dôsledne vybraných a skombinovaných prírodných ingredienciách v exkluzívnych aktívnych a nezvyčajne účinných zmesiach, ktoré z každodennej starostlivosti o pleť robia zmysly povznášajúci zážitok.

Pohľad na krásu značky Decléor je neoddeliteľný od jej prístupu k celému svetu, ktorý kladie dôraz na rovnováhu a rozkvet prirodzených a prírodných kvalít.